DAJ CYNK

SX1 McLaren Limited Edition już w Polsce

20.07.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Siemens mobile przedstawił nowego mistrza świata Formuły 1 wśród telefonów komórkowych na sezon 2004.

Siemens mobile przedstawił nowego mistrza świata Formuły 1 wśród telefonów komórkowych na sezon 2004. Telefon SX1 McLaren Limited Edition jest efektem współpracy technicznej Siemensa ze znanym zespołem Formuły 1 West McLaren Mercedes. Oprócz bogatych funkcji udostępnionych już w telefonie SX1, model Limited Edition oferuje dodatkowo wyjątkowe aplikacje West McLaren Mercedes. Urządzenie przyciąga wzrok dzięki efektownej obudowie w odcieniu błyszczącej czerni. Miłośnicy wyścigów samochodowych oraz wszystkie osoby zainteresowane wzornictwem i funkcjami najwyższej klasy powinny dodać gazu i pośpieszyć się z zakupem: w sprzedaży na całym świecie dostępna będzie jedynie ograniczona liczba egzemplarzy modelu SX1 McLaren.

Funkcje: połączenie multimediów z Formułą 1

Wbudowana kamera wideo umożliwia bezpośrednie nagrywanie najbardziej ekscytujących scen z wyścigów jako klipów wideo, które można później obejrzeć na wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości w 16-bitowych kolorach (65 000 kolorów). Aparat fotograficzny VGA (640 x 480 pikseli) pozwala uwiecznić na zdjęciu każde zwycięstwo, a dzięki kompleksowym funkcjom organizera zarządzanie czasem podczas weekendu obfitującego w wyścigi staje się dziecinną zabawą. Odtwarzacz MP3 i radio FM są źródłem doskonałej rozrywki w wydaniu audio — również dzięki słuchawkom stereofonicznym wysokiej jakości. Kolejnym ważnym elementem jest karta pamięci Multimedia Card (MMC) o pojemności 32 MB. Telefon jest wyposażony w kartę MMC, którą można wymieniać bez konieczności uprzedniego wyjęcia akumulatora. SX1 McLaren Limited Edition oferuje ponadto ekskluzywne aplikacje dodatkowe: po włączeniu telefonu na wyświetlaczu jest prezentowana animacja z bolidem West McLaren Mercedes MP4-19 przejeżdżającym przez ekran, wygaszacz ekranu przedstawia kierowcę Formuły 1 Kimi Räikkönena i jego samochód, a dzwonek brzmi jak prawdziwy West McLaren Mercedes podczas wyścigu. Dzięki tym atrakcjom każda rozmowa telefoniczna odbywa się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze wyścigu Formuły 1. Umieszczona w menu specjalna ikona West McLaren Mercedes zapewnia dostęp do najnowszych informacji na temat zespołu, do ogólnych informacji o torach Formuły 1 wykorzystywanych w sezonie 2004, a także do galerii zdjęć zawierającej fotografie Kimiego, jego kolegi z zespołu Davida Coultharda i bolidu MP4-19. Wyjątkową atrakcję stanowią nagrania wideo wywiadów z członkami zespołu West McLaren Mercedes oraz testów samochodu MP4-19. Nagranie z osobistymi pozdrowieniami od Kimi Räikkönena oraz karta z jego autografem powodują, że każdy miłośnik Formuły 1 po prostu musi mieć ten telefon.

Obudowa: połączenie formy z funkcjonalnością

Już specjalnie zaprojektowana obudowa telefonu SX1 Limited Edition, zawierająca logo zespołu McLaren, logo partnera technicznego oraz czarno-białe elementy nawiązujące do wyglądu chorągiewki sygnalizującej metę wyścigu, nie pozostawia żadnej wątpliwości co do powiązań z Formułą 1. Podobnie jak bolid West McLaren Mercedes MP4-19, multimedialny telefon komórkowy ma odcień połyskującej czerni, a z tyłu umieszczono oficjalne logo zespołu McLaren. Pojedyncze chromowane elementy zwracają uwagę na najważniejsze przyciski i, wraz błękitnym podświetleniem klawiatury, podkreślają efektowny wygląd telefonu SX1 McLaren Limited Edition.

Szczegóły techniczne: połączenie zaawansowanej techniki z perfekcją

SX1 McLaren Limited Edition to jeden z najmniejszych "inteligentnych" telefonów na świecie — jego wymiary (wynoszące zaledwie 109 x 56 x 19 mm). Jednocześnie telefon ten oferuje doskonały zestaw funkcji. Dzięki nowoczesnym materiałom i odpowiedniemu wykończeniu nowy model waży jedynie 116 g. Akumulator zapewnia czas gotowości wynoszący do 200 godz. i czas rozmowy do 4 godzin, co wystarczy na cały obfitujący w wyścigi weekend. A na doładowanie akumulatora, czyli pit-stop, wystarczą niecałe trzy godziny. Cena SX1 McLaren Limited Edition wynosi 639 EUR. Więcej informacji na temat telefonu i możliwości jego zakupu można znaleźć w Internecie pod adresem: www.siemens-mobile.com/sx1.

Telefon SX1 McLaren Limited Edition jest dostępny na rynku polskim w salonach firmowych Siemensa:
- Warszawa, ul. Marszałkowska 83;
- Białystok, ul. Lipowa 31/33;
- Lublin, ul. Świętoduska 22;
- Olsztyn, ul. ul. Pieniężna 10.

Cena SX1 McLaren Limited Edition w Polsce wynosi ok. 2229 zł.

Źródło tekstu: Siemens

Komentarze
Zaloguj się