DAJ CYNK

Swype również na Symbianie

01.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6569

Ważne 0

0

40 słów na minutę? Takie rzeczy to tylko ze Swype, rewolucyjnym systemem wprowadzania znaków, który być może zastąpi kiedyś legendarny już T9.

40 słów na minutę? Takie rzeczy to tylko ze Swype, rewolucyjnym systemem wprowadzania znaków, który być może zastąpi kiedyś legendarny już T9.

W wersji beta aplikacja Swype dla Symbiana współpracuje z Nokiami: 5800, 5230, X6, N97 i N97 mini i pobrać ją można pod tym adresem.

Trudno opisać jak działa Swype - lepiej to pokazać. Czy warto nauczyć się "swype-owania"? Zdecydowanie tak - niedawno właśnie dzięki Swype pobity został rekord Guinnessa w szybkości pisania SMS-ów.



W testach wersji beta aplikacji posługiwać się można językami angielskim (wersja US), hiszpańskim, francuskim (wersja kanadyjska) i portugalskim (wersja brazylijska). Póki co nie wiadomo kiedy pojawi się język polski (wersja polska:-)

Źródło tekstu: Nokia Beta Labs, wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~
0

2010-10-17 10:38:00

http://betalabs.nokia.com/apps/swype-for-symbian-brought-to-you- by-nokia/suggestion/12335/swype-polish?SAMLart=AARnYoU6/ZbJFfjRP 3cckEAJmxKhSmx8MEFlSG5rVnJTV1NYa3hOQzRrTXk=&RelayState=4738d e98113e6b43f29a105469c101a9

Odpowiedz

22. ~Smash
0

2010-09-17 18:00:18

Potwierdzam, testowane na SE Xperia X10. Działa po prostu idealnie! Praktycznie wystarczy dopisać kilkanaście słów do słownika i potem wystarczy wodzić palcem po ekranie, a słowa same wskakują. Rewelacja!

Odpowiedz

21. ~dzek
0

2010-09-05 19:40:21

na 5800 dziala po prostu swietnie! zaimportowalem sobie 10k polskich słów, i tak średnio ze 2-3 słowa dodaję ręcznie w każdym sms, ale pisze się mega szybko i wygodnie - nie trzeba być tak dokladnym jak przy innych metodach pisania :)

Odpowiedz

20. ~micz
0

2010-09-03 12:13:31

Uzywam na Galaxy S z polskim slownikiem, dziala lepiej niz sprzetowa klawiatura :)

Odpowiedz

19. ~
0

2010-09-02 00:27:22

Ta, to lipa jakaś :-) Przecież w normalnych warunkach litery słowa nie są koło siebie, nie leżą w linii.

Odpowiedz

18. kubik
0

2010-09-01 23:59:16

uprzejmie donoszę, że na 5800 nie trzeba ryć gwoździem :) działa super, ale nie ma polskiej wersji niestety.

Odpowiedz

16. ~exciter85
0

2010-09-01 23:28:39

UWAGA! Wejdźcie na http://betalabs.nokia.com/apps/swype-for-symbian-brought-to-you- by-nokia/suggestion/12335/swype-polish i klikajcie I SUPPORT THIS TOO! Dzięki temu może w miarę szybko wyjdzie wersja PL.

Odpowiedz

15. ~
0

2010-09-01 23:08:04

wygląda ciekawie, 7- bez t9 nie wyobrażam sobie pisania smsów, choć po każdej zmianie telefonu trzeba na nowo wprowadzać zapamiętane słowa

Odpowiedz

14. dr184
0

2010-09-01 23:07:28

Kiedy swype na bada?

Odpowiedz

13. ~zxc
0

2010-09-01 22:07:34

Przetestowałem inna podobną aplikację - slideit. I musze stwierdzic ze to jest g*wno. Jeśli cos takiego ma być wygodniejsze to ja jestem kosmitą. Nie dość że często się myli, "łapiąc" litery po drodze to jeszcze cały ekran zamazany. Nie polecam takich wynalazków.

Odpowiedz

12. ~kuba
0

2010-09-01 21:43:54

@9 mimo wszystko symbian do mnie nie przemawia, to krok w tył. Nokie N8 bym chciał... żeby ją sprzedać i kupić SGS;)

Odpowiedz

11. absolon
0

2010-09-01 21:18:01

Tia, nie przypadkowo na filmiku użyta została Nokia X6, jedyna z pojemnościowym ekranem, póki co.

Odpowiedz