DAJ CYNK

Święta w "utrzymaniówce" Ery dla indywidualnych

02.12.2008

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5815

Ważne 0

0

Oprócz tego, że telefon w Erze można wymienić już w taryfach indywidualnych nawet 4 miesiące przed końcem dotychczasowej umowy, operator przygotował dodatkowe, świąteczne oferty utrzymaniowe.

Oprócz tego, że telefon w Erze można wymienić już w taryfach indywidualnych nawet 4 miesiące przed końcem dotychczasowej umowy, operator przygotował dodatkowe, świąteczne oferty utrzymaniowe.

Od 5. grudnia Klienci, którzy wybiorą przy przedłużaniu umowy taryfę Nowa Era 120, 200 lub Era Relaks, dostaną za 1 zł aparat fotograficzny Samsung S760 (7 Mpix, 3-krotny zoom optyczny).

Pojawi się także możliwość wzięcia na przedłużenie umowy iPhone’a 3G z taryfami jemu dedykowanymi. Niestety, cena telefonu, jak i abonamentu, jest identyczna jak dla nowych klientów. Szerzej o taryfach i cenach pisaliśmy w tej wiadomości.

Ciągle można otrzymać dodatkowe bonusy takie, jak 50% rabatu na usługę 5 wybranych osób 2000 przez cały okres trwania umowy czy darmowy blueconnect 50 MB przez 2 miesiące. Obie promocje dostępne są od taryfy Nowa Era 80 wzwyż. Dodatkowo, każdy może otrzymać darmowo na 5 miesięcy usługę Era Numer Stacjonarny.

Pojawiły się nowe telefony w ofercie. Są to SonyEricsson XPERIA X1, HTC Touch Pro (pod marką MDA Vario IV, w wersji z AutoMapą lub bez) oraz LG KC910 Renoir.

Obniżono ceny następujących telefonów: SonyEricsson K850i (w wersji z drukarką i bez), Nokia 6500 slide, Samsung SGH-U600 oraz Sagem my721X.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~pablos
0

2008-12-06 00:42:41

Czy ktoś sie orientuje czy istnieje możliwość wgrania "automapy" do Xperii i czy ta nawigacja będzie w nim działała poprawnie???

Odpowiedz

31. ~dzet
0

2008-12-04 19:53:20

to prawda, naprawde dobra oferta utrzymaniowa ery. Aparat to spoko prezent. Zawsze mozna komus oddac. 2000minut z 5osobami to dobra oferta. A jesli ktos ma jeszcze dziewczyne i rodzine w sieci to rewelacyjnie!

Odpowiedz

30. ~m
0

2008-12-03 16:52:46

Bardzo konkurencyjna oferta w stosunku do innych sieci. 2000 minut z 5 osobami za 15 zł i numer stacjonarny plus aparat o wartosci ok 220 zł na allegro. Swietnie !

Odpowiedz

29. SirmarK
0

2008-12-03 00:37:53

Dopisalem w newsie, ze czesc info dotyczy promo od 5. grudnia.

Odpowiedz

28. ~1jaa
0

2008-12-03 00:16:46

ze względu ze nie mogę edytować tego co napisałem, teraz widzę, że mda vario IV jest ale dla era biznes jutro dzwonie i się dowiaduje o klientów inwidualnych

Odpowiedz

27. ~1jaa
0

2008-12-03 00:10:52

mda vario IV? gdzie się pojawił?

Odpowiedz

26. ~mhm
0

2008-12-02 20:40:19

Czekam na X1 i Vario IV dla stalych abo. (abo indywidualni) , wciaz jest tylko mda compact IV :/ , w niezlej cenie ale wole zdecydowanie vario lub x1, moze telefonicznie sie cos dowiem. maja 2 miesiace inaczej przejde tam gdzie daja np vario :)

Odpowiedz

25. ~dex
0

2008-12-02 20:13:02

Pewnie ze oferta, jest ciekawa. Ja dostaje niezle warunki, podoba mi sie w tej sieci. Co do telefonow sa naprawde niezle i co i raz dochodza niezle nowosci!

Odpowiedz

24. ~tomek
0

2008-12-02 18:59:07

#20 to nic wielkiego nie wyczarowales z nimi.normalna oferta dla stalych abonentow.Gdybys mial abonament srednio 150 zlotych to wtedy warunki dopiero by Cie zaskoczyly.Klient ktory placi 30-60 zl to gorzej niz sredniak.Srednio za dobrego klienta uwaza sie takiego ktory zostawia co miesiac powyzej 85 zl.Powtarzam usredniajac.Pozdrawiam

Odpowiedz

23. ~od kiedy
0

2008-12-02 17:14:53

od kiedy ta promocja? na stronie ery nadal są stare cenniki i oferty

Odpowiedz

22. Pit
0

2008-12-02 16:32:58

~ 20 - Złożyłem wypowiedzenie w salonie przed 2tyg, następnego dnia zadzwonił do mnie gostek z call center. Skończyło się tak, że dostałem 120min/360sms(Nowa Era 60) za 30 zeta przez pierwsze 12m-cy, później standardowe 45 zeta. Umowa na 2 lata z telefonem(SE K770i). Kurier przyjechał 2 dni później ;)

Odpowiedz

21. ~Boj
0

2008-12-02 15:36:24

U mnie cała rodzina to Erowcy daleka i bliska rodzina o kumplach nie pisze ale oni tez maja w Erze Kiedy sprowadza do Ery Samsunga i450, i550 i i560 te fony są na Symbianie je nie wyobrazam sobie fona bez Symbiana

Odpowiedz

20. ~
0

2008-12-02 15:22:18

A ode mnie na swieta otrzymaja wypowiedzenie umowy!! Bye Bye maszka(e)ro :P

Odpowiedz

19. RS81
0

2008-12-02 13:25:11

w erze chyba sie naćpali i k...a zaszaleli

Odpowiedz

18. biotyt
0

2008-12-02 11:07:50

Ja uważam, że będą dalej trzymali się prostoty oferty. Obniżą pewnie stawki do poziomu 30-40gr/min do wszystkich sieci. To by był krok w zła stronę gdyby zaczęli rozróżniać stawki wewnątrz i poza sieć.

Odpowiedz