DAJ CYNK

Świąteczne promocje w prepaidach Orange

26.11.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11050

Ważne 0

0

Orange wystartowało z promocją świątecznych doładowań w usługach prepaid., w ramach którego każde doładowanie od 5 zł wzwyż daje darmowe minuty lub SMS-y.

Orange wystartowało z promocją świątecznych doładowań w usługach prepaid., w ramach którego każde doładowanie od 5 zł wzwyż daje darmowe minuty lub SMS-y.

przedział doładowań prezent ważność prezentu
5-19 zł 75 SMS wymiennych na MMS do Orange 14 dni
20-34 zł 150 SMS wymiennych na MMS do Orange 31 dni
35-59 zł 75 minut do Orange 31 dni
60-74 zł 120 minut do Orange 31 dni
75-89 zł 150 minut do Orange 31 dni
90-119 zł 180 minut do Orange 31 dni
120-219 zł 120 minut do wszystkich sieci 31 dni
220 zł i więcej 200 minut do wszystkich sieci 31 dni

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować się wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści PREZENT pod numer 815. Potem należy doładować konto.

Od pierwszego doładowania przez kolejne 7 dni wszystkie Wasze zasilenia będą się sumowały w promocji, by na koniec otrzymać uzbierany w ten sposób prezent. Zatem im więcej doładowań zbierzecie w tydzień, tym fajniejszy bonus dostaniecie. Oczywiście po 7 dniach zabawa zaczyna się od nowa i tak do 6. stycznia 2013 roku - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

W każdej chwili można sprawdzić wielkość zgromadzonej kwoty i jaki za to otrzyma się prezent. Aby to zrobić, należy wysyłać SMS-a o treść ILE pod bezpłatny numer 815.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 83 kB).

Źródło tekstu: blog.orange.pl

Komentarze
Zaloguj się
0

2012-12-27 16:40:55

,Świeta w Orange na karte trwaja jeszcze dluzej. Doladuj sie nawet za 5zl i otrzymaj w prezencie 5zl na Konto Promocyjne. Promocja wazna tylko do 30 grudnia., (tylko nie wiem czy to dla wszystkich)

Odpowiedz

61. ~
0

2012-11-27 19:13:08

@59 ale w ogóle w Heyah masz rozmowy wewnątrz sieci za darmo po doładowaniu za 30 zł. Ten próg 120 zł orange, żeby mieć bezpłatnie poza sieć jest totalnie z kosmosu.

Odpowiedz

60. ~kinder biovital
0

2012-11-27 18:35:34

Żenada - w Play mam to w standardzie.

Odpowiedz

59. ~Mobo
0

2012-11-27 10:41:38

To ja już wolę zgarnąć dychę z heyah za doładowanie 50zł, przynajmniej jest do wszystkich na koncie głównym czyli bez terminu ważności i można dokupić dowolny pakiet.

Odpowiedz

58. ~
0

2012-11-27 09:48:56

57. Nie ma haczyka, jest tylko 7 dni czekania na prezent :-D PS. Wład, co będzie z minuty za minuty? Ano nic, będą działać, ale tylko wtedy, gdy zadzwonisz do innych sieci.

Odpowiedz

57. ~mk
0

2012-11-27 09:42:20

Gdzie jest haczyk?

Odpowiedz

56. ~
0

2012-11-27 09:35:38

Wład. Nie denerwuj się. Pierw wysyłasz smsa aktywacyjnego, a później sobie za 100zł ładujesz konto. Po 7 dniach otrzymasz 180 minut do Orange, które będą ważne 31dni.

Odpowiedz

55. ~Wlad
0

2012-11-27 09:28:51

Nie bardzo rozumiem tę promocję. Jeżeli doładuję jeden raz konto za 100 zł (+10 zł)tj. na 9 m-cy, to po wyłaniu SMS-a "prezent" będę miał te darmowe 120 min. do Orange przez m-c czy nie! Co to znaczy zasilanie konta przez kolejne 7 dni? Co mam codziennie doładowywać po stówie? Jeżeli tak, to chromolę taki "prezent". Co wtedy z innymi włączonymi usługami, np. minuty za minuty itd.

Odpowiedz

54. ~abc
0

2012-11-27 09:01:28

parka heyah i aero2 to ideal tego rynku!

Odpowiedz

53. ~punk
0

2012-11-27 00:47:55

Widzę kryzys Orange dopadł w tym roku, rok temu były lepsze promocje zasileń, mi udało się ponad 1 tyś minut uzbierać. Ale skoro takie promocje dali to i tak sukces dla kogoś kto ma pre paid.

Odpowiedz

52. ~kapiszon
0

2012-11-27 00:30:25

Kochani moi, wracamy do czasów sprzed kilku ładnych lat, kiedy żeby coś dostać za darmo od operatorów (o ile wogóle można było coś dostać) trzeba było się nieźle namotać, aktywować po drodze 125 usług i suma sumarum i tak za to wszystko potem zapłacić. Po kilku latach od tamtych czasów przyszła odwilż. Podwójne doładowania na Święta bez kombinacji (tak tak) i różne fajne bonusy uczciwe jak choćby orange. Nie było tylu kodów do aktywacji itp itd i nawet nieświadomy klient mógł się załapać a dziś? Strach pomyśleć co będzie za kilka lat. :)

Odpowiedz

51. ~
0

2012-11-26 23:51:21

50. Oki, zapamiętam. Po prostu dużo jest fanów z pleja ;-) Hej.

Odpowiedz