DAJ CYNK

Świąteczne promocje w Plusie

16.11.2006

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8873

Ważne 0

0

Od 17. listopada Plus wprowadza świąteczną ofertę dla klientów indywidualnych.

Od 17. listopada Plus wprowadza świąteczną ofertę dla klientów indywidualnych.

Nowymi promocjami są "Godziny na Święta" oraz "Czasopodwajacz". Abonentowi, który aktywował się w promocji "Godziny na Święta", oferowana jest możliwość uruchomienia na okres promocyjny usługi "Czasopodwajacz", w ramach której podwajana jest liczba minut wliczonych w abonament. Dodatkowy pakiet można wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci. Minuty z pakietu wymienne są na SMS-y i MMS-y w stosunku 1:5.
Długość okresu promocyjnego uzależniony jest od wybranej taryfy i wynosi:
- 3 pełne okresy rozliczeniowe dla taryfy Godziny 25,
- 4 pełne okresy rozliczeniowe dla taryfy Godziny 40,
- 6 pełnych okresów rozliczeniowych dla taryf Godziny 55, 75, 110 i 180.
Po upływie okresu promocyjnego usługa jest deaktywowana.

Od 17. listopada dostępna będzie także nowa odsłona promocji "Po 2 minutach za darmo". Obniżono ceny telefonów: Nokia 6103, Sony-Ericsson K750i oraz podwyższono ceny telefonów: Motorola SLVR L7, Nokia 6021 z zestawem, Samsung SGH-D600.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
30. ~MICHAELL
0

2006-11-30 17:02:46

Miałem simlusa ale to szmata blendów tyle no i jak wykorzysta się pakiet to musze czekać ten miesiąć żeby kupić drugi np sms czy tam minuty te pakiety zwalone no wiecie. Terez mam tak taka i jestem bardzo zadowolony skończy mi się pakiecikm to wykupuje drugi a nie jak w plusie że musze czekać. Swoja drogą bardzo mi sie podoba heyah sms za 0,5 gr beż żadnych limitów no i najtańsza minuta do obcej sieci jednak nie ma to jak era i ta jej przejżystość i niezawodność PZDR MICHAELL.

Odpowiedz

29. ~one
0

2006-11-18 20:35:24

przeklinam dzien, w ktorym wpakowalem sie w umowe z plusem

Odpowiedz

28. marcinb
0

2006-11-18 09:38:00

@Zico: wydaje mi sie ze czytamy inne cenniki orangutrana. jaka minuta za 1.6 zl? panie cos pan przekreca. aha i zrozumialem gdy przeczytalem koment. za 1-ym razem, nie trzeba powtarzac.

Odpowiedz

27. ~
0

2006-11-18 00:26:10

To może niech Vodka już ich przejmie...

Odpowiedz

26. cperek997
0

2006-11-17 22:38:15

25. Już ORANGEenada ma lepsze oferty, mówię Ci. Plusa za Chiny Ludowe bym nie wybrał;)

Odpowiedz

25. ~Zico
0

2006-11-17 21:38:33

Nie narzekajcie na Plusa, bo oferta jest calkiem fajna-szkoda tylko, ze maksymalnie na 6m-cy. Nie zapominaj JA, ze ERA tez ma duzo minut do wszystkich sieci i to przez caly okres umowy-chodzi mi tu np. o pakiet 200minut do wszystkich sieci i wybrany nr za 100zl (choc "stowa" moze byc dla wielu zbyt duza kwota). Tak czy inaczej ERA i Plus daja sporo minut do wszystkich sieci i maja telefony w atrakcyjnych cenach (ERA nawet w bardzo atrakcyjnych). Spojrzcie jak na tym tle wyglada orange-ZENADA! Nowa taryfa gorsza niz stara, ZERO dodatkowych minut poza siec, limity na uslugi w sieci i kosmiczne ceny telefonow! Powrot do przeszlosci, kiedy minuta kosztowala 1.70, a sms 40gr.Nic dodac, nic ujac!

Odpowiedz

24. ~archidamis
0

2006-11-17 21:05:11

Moim zdaniem żaden z operatorów nie popisał sie specjalnie ale Orange wypada zdecydowanie najsłabiej na tle Plusa czy Ery. Teraz czekamy na "święta w MixPlusie"

Odpowiedz

23. ~Zico
0

2006-11-17 21:01:04

Nie narzekajcie na Plusa, bo oferta jest calkiem fajna-szkoda tylko, ze maksymalnie na 6m-cy. Nie zapominaj JA, ze ERA tez ma duzo minut do wszystkich sieci i to przez caly okres umowy-chodzi mi tu np. o pakiet 200minut do wszystkich sieci i wybrany nr za 100zl (choc "stowa" moze byc dla wielu zbyt duza kwota). Tak czy inaczej ERA i Plus daja sporo minut do wszystkich sieci i maja telefony w atrakcyjnych cenach (ERA nawet w bardzo atrakcyjnych). Spojrzcie jak na tym tle wyglada orange-ZENADA! Nowa taryfa gorsza niz stara, ZERO dodatkowych minut poza siec, limity na uslugi w sieci i kosmiczne ceny telefonow! Powrot do przeszlosci, kiedy minuta kosztowala 1.70, a sms 40gr.Nic dodac, nic ujac!

Odpowiedz

22. balonik
0

2006-11-17 20:55:40

promocja jest dobra, zwłaszcza cena k750i przy godziny 75 (49zl). pewnie dlugo tych telefonow nie bedzie w salonach bo wszyscy sie rzuca na to oferte :D

Odpowiedz

21. ~-ed
0

2006-11-17 19:48:31

totalne bzdury wypisujecie - dodatkowe minuty dotyczą wszystkich sieci wiec jest to najtansza oferta na rynku.

Odpowiedz

20. ~Beholder
0

2006-11-17 16:27:09

No to plus sie nie popisal i do tego te drogie telefony ;/ mysle ze plus straci duzo klientow

Odpowiedz

19. ~iwanbezdomny
0

2006-11-17 16:22:03

natomiast jak sie domyslam te 78 gr/ min tyczy sie simplusa a nie abo. natomiast w abo osobiście uważam ze kożystniejszy od najniższego abo jest mix a od abonamentu za 40 zł mozna sie już zastanawiać nad tąoferta tym bardziej ze jest ona generalnie przejrzysta a jeśli chodzi o ceny telefonów to wcale takie duże nie są

Odpowiedz

18. janczerek
0

2006-11-17 15:10:45

tylko, ze jak masz dużo kontaktów w erze, to rozwiązania ery dają ogromne oszczedności dzieki pakietom minut, a przy wyższych aobanamentach jeszcze więcej jest opcji.

Odpowiedz

17. ~Ja
0

2006-11-17 14:50:28

Co wy tu wypisujecie - przecierz jasne jest, że to jest korzystna oferta Plusa, dodatkowe minuty są do wykorzystania do wszystkich sieci, a nie tylko do Plusa, darmowa usługa po 2 minucie za darmo, nawet Era, która zrobiła ostatnio pakiet 100 minut za 15 zł to nie jest tak dobry jak oferta Plusa, którą można wykorzystać na wszystkie sieci, a pakiet Ery tylko do sieci Era, jednym słowem Plus ma najlepszą ofertę obecnie.

Odpowiedz

16. ~Tomasz
0

2006-11-17 14:18:16

Kazdy wybiera dobra oferte dla siebie:-)i kazda ma swoje plusy i minusy-wszystko zalezy od tego do jakiej sieci najczesciej sie dzwoni pozdro (a te 78 gr poza siec to bardzo drogo przyznaje)

Odpowiedz