DAJ CYNK

Świąteczne promocje w ofertach Orange dla klientów indywidualnych

17.11.2008

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5956

Ważne 0

0

Orange przedstawił ofertę świątecznych promocji dla klientów indywidualnych. Akcje promocyjne rozpoczynają się od 17. listopada.

Orange przedstawił ofertę świątecznych promocji dla klientów indywidualnych. Akcje promocyjne rozpoczynają się od 17. listopada.

W ofertach świątecznych Orange klienci za złotówkę będą mogli kupić telefon Sony Ericsson W910i oraz Samsung SGH-U800 Soul z pamięcią 1 GB - w taryfie abonament od 55 zł, a w mixie ze zobowiązaniem 35 zł - Sony Ericssona W380i.

W pozostałych ofertach za złotówkę będą: Motorola ROKR E8, LG KU990 Viewty oraz Sony Ericsson W380i, Nokia 5220 i LG KS360 Etna.

W specjalnej świątecznej promocji, która potrwa do 15. stycznia, użytkownicy ofert mix i na kartę, którzy będą doładowywać swój telefon częściej niż co 7 dni, począwszy od drugiego doładowania dostaną dodatkowo 200% jego wartości. Świąteczny bonus będą mogli przeznaczyć na rozmowy i SMS-y w Orange. Użytkownicy nowych starterów dostaną go przy pierwszym doładowaniu.

Zobacz: pełny katalog świątecznych promocji Orange. (3.432 KB)
Zobacz: regulamin promocji "200% gratis za doładowania".

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
41. ~Marciu
0

2008-12-01 06:49:28

Moze mi ktos podpowiedziec...a mianowcie jestem w orange na karte,mam juz na koncie bonusowym 50zl (raz za 5 i raz za 25zl) lecz w momencie gdy skonczyla mi sie kasa na koncie z bonusa nie zeszlo nic ani dalej nie schodzi.50zl na bonusie jest i bylo z promocji 200% i nic sie dzieje.Jak z tego skozystac??

Odpowiedz

40. ~mela
0

2008-11-30 17:59:28

sprawdzcie po drugim doładowaniu na jaki okres przyznali bonus wg regulaminu drugie doładowanie za 50 zł daje bonus 100 zł na 3 miesiace,znam juz kilka przypadków ze oczywiscie dali 100 zł ale na 30 dni,pozostaje tylko tel.do BOK bo na maile nie raczą odpowiadać

Odpowiedz

39. ~m
0

2008-11-24 22:24:09

1+100zł? czy próbował ktoś doładować za pierwszym razem doładować za kwotę niższą niż 5 (np: 1 zł)? Czy takie doładowanie jest możliwe (np przez Inteligo) i czy będzie się liczyło do tej promocji?

Odpowiedz

38. ~simon
0

2008-11-18 09:41:15

fajni e to wygląda - info, a pod nim reklama Ery, i c702z pakietem nawigacji za 1 pln przy abo 45 - taki dobry komentarz do u800 na 36 mscy przy abo 55 w Orange :)))

Odpowiedz

37. ~awa
0

2008-11-18 00:07:11

~jo przedłuzając umowę dostaniesz 1 prezent wiecej niz nowy klient, np. nowy w ab.25 zł nie dostanie zadnego a Ty jeden,za 35 zł-2 prezenty, za 55-3, za 75-4 i za 100-5, jeśli nie bierzesz telefonu dołóz jeszcze 2 obojetnie jaki abonament

Odpowiedz

36. ~
0

2008-11-17 21:28:18

Na aukcji albo zasilarka.sklepy24h.pl,readyk.pl

Odpowiedz

35. ~
0

2008-11-17 21:24:41

Jeszcze sobie kupcie doładowanie w internecie np.100zl za 90zl

Odpowiedz

34. Cpr
0

2008-11-17 20:50:59

biotyt: Ja długo byłem w POP-ie, ale od wejścia taryfy malejącej jestem w NOG. I właśnie główny plus dla mnie to brak pakietów. Nie muszę się o nic martwić tylko ładuję konto. Dodatkowo co jakiś czas są podwójne doładowania to wychodzi się na swoim. Ja zrobię dodawanko z 5+100 :)

Odpowiedz

33. biotyt
0

2008-11-17 20:30:02

Cpr: Zawsze jak używam korzystam z jakiejś oferty to staram się ją poznać by jak najwięcej z niej wycisnąć jak najmniejszym kosztem. Trzeba w końcu kombinować by mieć jak najtaniej :P Teraz wymyśliłem, że z POP-a przejdę na Nowe GO i doładuję za 25zł+100zł. Miesięcznie wyjdzie mi tylko 25 zł, czyli nawet połowę mniej niż wydaję miesięcznie, a dużo wygodniej bo bez pakietów.

Odpowiedz

32. ~harry truman
0

2008-11-17 20:15:12

Poza promocjami na karte reszta wszystko jak było wcześniej UWAGA PROMOCJA - W910 i U800 za 1zł na 36 miesięcy :) ! Gdzie promocje świąteczne, przeciez jak była promocja Iphona wynajęci stacze przed salonami do RMF-u bąkali o prezentach ! ... ida świeta a Orange dalej bąka ten sam kawałek.

Odpowiedz

31. Cpr
0

2008-11-17 20:14:58

biotyt: Tak mi się nasunęło, że nie ma pytań z tego tematu, na które nie znał byś odpowiedzi :)

Odpowiedz

30. biotyt
0

2008-11-17 20:05:28

Cpr: Dzisiaj tak :D

Odpowiedz

29. Cpr
0

2008-11-17 19:52:26

biotyt: Czuwanie Twoją dewizą ;)

Odpowiedz

28. PLANET
0

2008-11-17 19:49:33

Cenniki juz ponoc kraza w intranecie...

Odpowiedz

27. biotyt
0

2008-11-17 18:35:31

Cpr: To potrójne doładowanie :)

Odpowiedz