DAJ CYNK

Świąteczne nowości w sieci Plus GSM

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3341

Plus GSM wprowadza świąteczne oferty dla nowych abonamentowych klientów indywidualnych, biznesowych oraz użytkowników usługi mixPlus.

Plus GSM wprowadza świąteczne oferty dla nowych abonamentowych klientów indywidualnych, biznesowych oraz użytkowników usługi mixPlus. Równocześnie przygotowywane są oferty dla klientów już korzystających z usług sieci Plus GSM – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych - oparte na poniższych rozwiązaniach taryfowych.

Nowa propozycja dla klientów abonamentowych obejmuje dwa rozwiązania: ofertę z telefonem "Worek prezentów", zawierającą w abonamencie dużą liczbę bezpłatnych minut wymiennych na SMS-y, dostępną w pięciu wariantach cenowych, oraz "Strzał w dziesiątkę", zawierającą pakiet kwotowy o wartości 10 zł, bez telefonu oraz bez konieczności podpisywania kontraktu z operatorem.

Zalety oferty "Worek prezentów":
najniższe na rynku stawki za połączenia we wszystkich taryfach świątecznych – minuta połączenia 60 gr netto do wszystkich sieci, 30 gr netto w usłudze Swojaki;
telefony za złotówkę nawet w dwóch najniższych planach cenowych, tj. 25 i 35 zł*;
najniższe na rynku opłaty za wysłanie wiadomości SMS – 15 gr netto;
jednosekundowe naliczanie opłat w standardzie;
rachunek szczegółowy oraz identyfikacja numeru CLIP bez dodatkowych opłat;
tani GPRS – 10 groszy netto za 100 KB;
przechodzenie niewykorzystanych minut/SMS-ów na kolejne 3 miesiące;
opcjonalne pakiety 100 wiadomości typu SMS w ramach sieci Plus GSM za 10 zł netto.

Oferta "Worek prezentów"Zalety oferty "Strzał w dziesiątkę":
najniższe na rynku stawka za połączenia – minuta 60 gr netto do wszystkich sieci;
brak kontraktu terminowego;
najniższe na rynku opłaty za wysłanie wiadomości SMS – 15 gr netto;
jednosekundowe naliczanie opłat w standardzie;
rachunek szczegółowy oraz identyfikacja numeru CLIP bez dodatkowych opłat;
przechodzenie niewykorzystanych minut/SMS-ów na kolejne 3 miesiące;

Oferta "Strzał w dziesiątkę"Usługa Swojaki to trzy wybrane przez klienta numery telefonów w sieci Plus GSM, z którymi opłaty za połączenia naliczane są po preferencyjnych stawkach. Miesięczna opłata za każdy numer wynosi 2 zł netto, aktywacja oraz każdorazowa zmiana numeru kosztuje również 2 zł netto.

Nowa, świąteczna oferta dla rynku biznesowego Max Profit umożliwia efektywne zarządzanie kosztami usług telekomunikacyjnych nawet w najmniejszych firmach. Mogą z niej korzystać osoby prawne lub osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą bez względu na liczbę posiadanych kart SIM.

Oferta świąteczna dla rynku biznesowego skonstruowana jest przy wykorzystaniu pakietów kwotowych, co oznacza, że klient ma możliwość pełnego wykorzystania zadeklarowanej co miesiąc kwoty minimalnej (od 15 zł do 200 zł netto).

Zalety oferty świątecznej Max Profit:
najniższe stawki za połączenia we wszystkich taryfach świątecznych – minuta połączenia już od 54 gr netto;
telefon za złotówkę w najniższych planach;
najniższe opłaty za wysłanie wiadomości SMS – 20 gr netto;
jednosekundowe naliczanie opłat w standardzie;
rachunek szczegółowy oraz identyfikacja numeru CLIP bez dodatkowych opłat.

Nowa oferta świąteczna, oprócz atrakcyjnych stawek za połączenia oraz opłat za SMS-y, umożliwia korzystanie z usług dodatkowych na atrakcyjnych warunkach, dzięki którym w znaczącym stopniu można obniżyć koszty łączności w firmie:

Kontakt Plus – najtańsze połączenia z wybranymi numerami sieci Plus GSM i sieci stacjonarnych – 10 gr (12 gr z VAT) za minutę;
Usługa Rozmawiaj Taniej – tanie połączenia do wszystkich numerów sieci Plus GSM i sieci stacjonarnych - 25 gr (31 gr z VAT) za minutę;
Strefa Tanich Połączeń – tanie połączenia z wybranego obszaru – 20 gr (24 gr z VAT) za minutę;
System Plus – tanie połączenia między pracownikami firmy – od 10 gr (12 gr z VAT) za minutę.

Świąteczne plany taryfowe Max ProfitOd 15 listopada br. dostępna jest również nowa świąteczna oferta dla nowych użytkowników usługi mixPlus, która łączy zalety telefonu abonamentowego (niska cena zakupu aparatu - już od 1 zł) oraz telefonu na kartę (pełna kontrola wydatków).

Nowe elementy świątecznej oferty mixPlus to:
obniżony o 30% koszt minuty połączenia do obcych sieci GSM – 1,20 zł brutto;
jednosekundowe naliczanie opłat w standardzie;
minuta połączenia w usłudze Swojaki – 39 gr brutto;
brak opłat cyklicznych za korzystanie z usługi Swojaki;
nowe modele telefonów w kontrakcie na 36 zasileń.Usługa mixPlus przeznaczona jest dla osób chcących korzystać z pełnej gamy usług telekomunikacyjnych i jednocześnie na bieżąco kontrolować wydatki. Użytkownik mixPlus zobowiązuje się do określonej liczby doładowań (o wartości min. 30 zł brutto) raz na 30 dni. Kwota doładowań w całości przeznaczona jest na usługi telekomunikacyjne. Zobowiązanie użytkownika mixPlus nie ma charakteru czasowego - wraz ze wzrostem intensywności korzystania z usług ulega skróceniu czas trwania zobowiązania użytkownika.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus GSM

Przewiń w dół do następnego wpisu