DAJ CYNK

Świat Idei - świat informacji i rozrywki

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 966

Od 17.06.2004 r. dotychczasowy serwis wap.idea.pl został zastąpiony nowym serwisem mulitimedialnym - Świat Idei. Świat Idei to bogaty zestaw serwisów multimedialnych w telefonie użytkownika sieci Idea.

Od 17.06.2004 r. dotychczasowy serwis wap.idea.pl został zastąpiony nowym serwisem mulitimedialnym - Świat Idei. Świat Idei to bogaty zestaw serwisów multimedialnych w telefonie użytkownika sieci Idea. Dzięki różnorodności i prostej strukturze pozwala na łatwy i szybki dostęp do świata rozrywki i informacji. Serwis Świat Idei jest dostępny pod adresem http://wap.idea.pl lub http://mobil.idea.pl

Serwis Świat Idei to produkt z gatunku premium - przeznaczony dla najbardziej wymagających i aktywnych klientów. To nowy multimedialny portal informacyjno-rozrywkowy dostępny w telefonie zbudowany w nowej technologii umożliwiającej: * atrakcyjną prezentację graficzną (także dokumenty HTML, XHTML!)
* zakup usług bezpośrednio podczas połączenia z serwisem (unikalne dźwięki, tapety i grafika - tylko w Świecie Idei)

Obok bieżących wiadomości z różnych dziedzin (aktualności, program TV pogoda, biznes itd.) w Świecie Idei można znaleźć setki dzwonków i logotypów, gier Java, obrazków i filmów, które można przesyłać znajomym oraz usługi, które ułatwiają życie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Idea

Przewiń w dół do następnego wpisu