DAJ CYNK

Świat Idei – komórkowy portal

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1482

Świat Idei to multimedialny portal dostępny w telefonie komórkowym. Można tu znaleźć serwisy informacyjne i rozrywkowe, biznesowe i pogodowe.

Od połowy czerwca br. w sieci Idea dostępny jest portal nowej generacji – Świat Idei, z którego zawartości skorzystało w ciągu 3 miesięcy już ponad 1,1 mln osób.

Świat Idei to multimedialny portal dostępny w telefonie komórkowym. Można tu znaleźć serwisy informacyjne i rozrywkowe, biznesowe i pogodowe, można też ściągnąć ulubione dzwonki, zagrać w najnowszą grę java, przesłać zdjęcie lub film, zdobyć najnowsze wiadomości. Zaletą serwisu jest łatwy i szybki dostęp do świata rozrywki i informacji. Świat Idei jest dostępny pod adresem: http://wap.idea.pl Aby zakupić Pakiet Świat Idei wystarczy kontakt z konsultantem Biura Obsługi Klienta pod numerem *22.

W celu edukowania klientów w zakresie możliwości korzystania z szerokiej gamy usług dostępnych w portalu komórkowym nowej generacji - oferta Świata Idei będzie od października 2004 r. silne komunikowana w mediach. W kampanii reklamowej Świata Idei, pod hasłem: "Nie znudzisz się!" wykorzystany zostanie wizerunek Mistrzyni Olimpijskiej w pływaniu – Otyli Jędrzejczak.

Od 1.10.2004 r dla każdego abonenta aktywującego Pakiet Świat Idei po raz pierwszy abonament za pierwsze trzy miesiące użytkowania będzie naliczany z 60% rabatem i wynosił 5 zł (6,10 zł z VAT) - dla klientów z rynku masowego oraz 10 zł netto (12,20 zł z VAT) - dla klientów z rynku biznesowego.

Także od 1 października br. zmianie uległy również zasady naliczania połączeń z WAP przez GPRS w ofercie dla abonentów indywidualnych. Będzie można pobrać pięć razy więcej danych za ta samą cenę, tzn. za pakiet 50kB abonent zapłaci 0,27 zł (0,33 zł z VAT). Dotychczas taka cena dotyczyła pakietu 10kB.

Aby korzystanie z serwisu było tańsze abonent może zakupić Pakiet Świat Idei. Dzięki usłudze Pakiet Świat Idei co miesiąc abonent może otrzymać pakiet 5 lub 10 MB do wykorzystania na transmisję GPRS oraz pakiet MMS-ów.

Pakiet Świat Idei
Dzięki usłudze Pakiet Świat Idei co miesiąc abonent może otrzymać pakiet 5 MB lub 10 MB do wykorzystania na transmisję GPRS oraz pakiet MMS-ów. W ten sposób z będzie mógł zwiedzać Świat Idei bez obaw o koszty.

Cennik Pakietu Świat Idei jest uzależniony od planu taryfowego, z którego korzysta abonent
a) plany taryfowe: oferty Idea dla Ciebie (+ plany taryfowe NOM na rynku biznesowym)
Pakiet Świat Idei - Okres rozliczeniowy: jeden miesiąc
Abonament miesięczny - 15,00 zł/18,30 zł z VAT
Liczba MB/MMS-ów w pakiecie - 5 MB/10 MMS-ów
Cena 1 MB po przekroczeniu pakietu - 4,80 zł/5,86 zł z VAT
Opłata za MMS-y wyniesie 1 MMS ponad pakiet - 1 zł/ 1,22 zł z VAT.

b) plany taryfowe: Idea Firma i Idea Top Firma
Pakiet Świat Idei - Okres rozliczeniowy: jeden miesiąc
Abonament miesięczny - 26,00 zł/31,72 zł z VAT
Liczba MB/MMS-ów w pakiecie - 10 MB/10 MMS-ów
Cena za każde rozpoczęte 10 MB po przekroczeniu pakietu - 25,00 zł/ 30,5 zł z VAT
Opłata za MMS-y wyniesie 1 MMS ponad pakiet - 1 zł/ 1,22 zł z VAT.
Opłata za MMS-y wyniesie 1 MMS ponad pakiet = 1,22 zł z VAT.
Korzystanie z Pakietu Świat Idei nie jest warunkiem wejścia do serwisu Świat Idei, ale dzięki niemu korzystanie z serwisu jest tańsze.

Usługi Nowej Generacji – TV w telefonie komórkowym (videostreaming) - dostępne w Świecie Idei

Klienci Idei i widzowie telewizji TVN mogą oglądać na żywo na swoich telefonach komórkowych serwisy informacyjne TVN 24. Mogą również skorzystać z opcji "na żądanie" i obejrzeć wybrane przez siebie programy telewizyjne TVN, TVN2 4 i TVN Turbo. (W serwisie są dostępne m.in. programy Kasia i Tomek, Camera Cafe, Red Light, Serwis Informacyjny TVN24, Serwis sportowy TVN24, Pogoda, Bilans, Zdrowie, Styl, Naj, Firma, Automaniak, OES, Garaż, Czas Tuningu, De Lux, Rentgen, Motorynek, Jednoślad, Mała Armia). Z usługi videostreaming w ramach portalu Świat Idei może korzystać abonent sieci Idea, posiadający telefon komórkowy: Nokia 3650, 6600, 6230, 7650 oraz Sony Ericsson P800, P900.


Nie znudzisz się!
Od 5 października 2004 r. rozpoczyna się kampania reklamowa Świata Idei pod hasłem "Nie znudzisz się!" z udziałem Otylii Jędrzejczak, która będzie silne komunikowana w mediach (m.in. spoty reklamowe w telewizji i kinach, reklama prasowa, kampania w Internecie, megabordy, citylighty). Idea jako pierwsza używa wizerunku Złotej Medalistki Olimpijskiej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Idea

Przewiń w dół do następnego wpisu