DAJ CYNK

Supernova - nowa biznesowa promocja Dialogu

07.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3

Ważne 0

0

Wraz z początkiem czerwca wystartowała Supernova - biznesowa oferta Dialogu, obejmująca pakiet trzech usług: Internet, telefon komórkowy i stacjonarny.

Wraz z początkiem czerwca wystartowała Supernova - biznesowa oferta Dialogu, obejmująca pakiet trzech usług: Internet, telefon komórkowy i stacjonarny.

W promocji można wziąć udział zakupując wybraną opcję usługi internetowej i pakiet telefoniczny Diallo Duo. Niezależnie od wybranego wariantu usługi internetowej (do 100 Mb/s), klient zwolniony jest z opłat za Internet przez 3 miesiące w przypadku umowy na 12 miesięcy, lub przez 6 miesięcy w wariancie umowy na 24 miesiące.

Zgodnie z zasadami oferty Diallo Duo, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości, co miesiąc wybrany pakiet kwotowy może być w całości przeznaczony na rozliczane sekundowo połączenia z telefonu stacjonarnego i/lub komórkowego do wszystkich sieci i operatorów w jednej cenie (w tym do Play).

Niewykorzystany pakiet kwotowy przechodzi na kolejny miesiąc i jest wykorzystywany w pierwszej kolejności. Z telefonu stacjonarnego dzwonimy w cenie 12 gr za minutę na telefony stacjonarne i 40 gr za minutę połączenia na telefony komórkowe. Dzwoniąc z komórki wszystkie połączenia kosztują 43 gr za minutę, za SMS zapłacimy 12 groszy, za MMS 40 groszy, a za 100 kB transmisji danych 12 gr.

Wszystkie numery objęte Pakietem Firmowym komunikują się ze sobą jeszcze taniej (nawet do 4 kart SIM). Minuta połączenia głosowego kosztuje między nimi 12 gr, a pojedynczy SMS 9 gr.

Źródło tekstu: Dialog

Komentarze
Zaloguj się