DAJ CYNK

Studenci wybrali SonyEricssona i Orange

01.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3696

Ważne 0

0

Od 10 lat magazyn ?dlaczego organizuje plebiscyt na Studencki Produkt Roku, w której młodzi ludzie głosują i wybierają swoje ulubione marki i produkty w kilkunastu kategoriach - w tym telekomunikacyjnych.

Od 10 lat magazyn ?dlaczego organizuje plebiscyt na Studencki Produkt Roku, w której młodzi ludzie głosują i wybierają swoje ulubione marki i produkty w kilkunastu kategoriach - w tym telekomunikacyjnych.

W kategorii Studencka Komóra wygrał SonyEricsson, a w Studencki Operator - Orange.

Studencki Produkt Roku to plebiscyt, którego idea polega na promowaniu produktów, usług i marek kierowanych do młodych ludzi. Studenci sami przyznają statuetki swoim ulubionym markom, wyrażając w ten sposób uznanie dla nich. Celem plebiscytu - oprócz wyłonienia najpopularniejszych i najbardziej przyjaznych młodych ludziom produktów - jest również zwrócenie uwagi firm na studentów jako grupę konsumencką. Co roku studenci z całej Polski zgłaszają do niego setki marek, oddając na swoich faworytów kilkadziesiąt tysięcy głosów w każdej edycji plebiscytu.

Pełną listę kategorii i zwycięzców można znaleźć na stronie dlaczego.com.pl.

Źródło tekstu: ?dlaczego

Komentarze
Zaloguj się
55. ~reed
0

2010-06-05 22:25:29

orange = mistrz szeptanek, widać styl klakierków, bo kiedy sprzedaż leży, to trzeba chwytać wszelkich sposobów, dla mnie to na dziań dzisiejszy żenada nie operator. Konsultanci z żenująca wiedzą, natęetni telemarketerzy a oferta....

Odpowiedz

54. ~
0

2010-06-04 20:25:39

Ja wybieram Erę i Nokię

Odpowiedz

53. ~thomson
0

2010-06-02 18:42:18

Odnośnie moje wyższej wypowiedzi miało być 60-70% :)

Odpowiedz

52. ~thomson
0

2010-06-02 18:40:31

Ja również uważam że orange słusznie wygrał. Też jestem studentem i ok. 60-70 moich znajomych posiada komórki w orange, a trochę znajomych mam na różnych uczelniach. Nie tylko stawki się liczą, dla studentów ważne są też np. darmowe smsy z internetu. A skoro wielu studentów większość rozmów/sms wykonuje do orange to po co mają przechodzić do play. Zresztą ja po 8 latach w mixie orange 35 mam teraz takie warunki, że żaden play mi takich nie zaproponuje i to do wszystkich sieci.

Odpowiedz

51. ivey
0

2010-06-02 12:23:42

Zgadzam się, jest wiele czynników które wpływają na wybór operatora i nie tylko liczą się przecież stawki. Play fajnie że wprowadził obniżki ale nie zagwarantują klientom śród z Orange, a w pewnych przypadkach jest to element utrzymujących klientów w sieci. Tak można wymieniać bardzo długo. pzdr

Odpowiedz

50. ~Kuba
0

2010-06-02 09:57:09

Większość studentów ma telefony na kartę w Orange. M.in. z powodu dawnych pakietów i SMSów z internetu za darmo!!! A obecnie skoro większość dalej ma Orange, to po co im Play? skoro za 10zł mają pakiet 1000 minut w orange, a do domu też sobie zadzwonią, bo pakiet ten to też stacjonarne, a smsy piszą po groszu. Play byłby opłacalny wyłącznie wtedy jakby wszyscy większość była w sieci, ale tak nie jest. To proste. Nie ma analizy bez syntezy! Wy analizujecie i wychodzi, że najkorzystniej wybrać Playa, ale jak dokonacie syntezy, to wychodzi, że Play jest korzystny, ale przy wielu spełnionych warunkach.

Odpowiedz

49. ~antago
1

2010-06-02 09:42:17

@47 Era i Heyah sa markami handlowymi PTC

Odpowiedz

48. piotrM
0

2010-06-02 09:34:56

Play nie wygrał? Widocznie studenci się pomylili, a może Play wychodzi drożej? Może to większość czytelników Telepolis nie potrafi zwyczajnie liczyć. Dla mnie osobiście Orange ma najlepszą ofertę pomimo tego, że sieć uważam ma najgorszą. Jakość rozmów w moich lokalizacjach jest fatalna

Odpowiedz

47. ~
-1

2010-06-02 09:20:29

ktos wczesniej wspomiał ze Heyah powinna wygrac sory a ty nie wiesz ze to nie jest operator i na niego nie mozna głosowac jak juz cos to era :-)

Odpowiedz

46. ~antago
0

2010-06-02 09:16:27

Plebiscyt, w ktorym wygrywa produkt, na ktory oddaje sie swoje glosy? W prawej kolumnie tej strony jest ranking "TOP TELEFONY" oparty rowniez na glosowaniu. Czy naprawde odzwierciedla on rzeczywistosc?

Odpowiedz

45. ~
1

2010-06-02 09:05:33

Jak wyglądaćie uświadamiani przez tvn ,polsat,rmf,zet,itp,tak jesteście manipulowani przez media wcisną wam każdą informacje.

Odpowiedz

44. ~fckgw
0

2010-06-02 00:12:18

A można wiedzieć co wygrało rok, temu? Bo mam dziwne wrażenie, że operatorzy co rok wygrywają inni i zmieniają się w kółko. Ale nie wiem czy nie mylę tego plebiscytu z jakimś innym.

Odpowiedz

43. ewqaewqa
0

2010-06-02 00:09:50

@42 wiem o tym, dlatego tak to nazwałam, podziałało bardzo, przynajmniej na nastolatków wtedy:)

Odpowiedz

42. ~
1

2010-06-02 00:04:06

ewqaewqa, jak to niewiadomą kampanię ? to był jej cel, żeby tajemnicą zainteresować ludzi zupełnie nową i rewolucyjną ofertą. Podobnie było gdy 2 lata temu w marcu wchodził na rynek Play. Marian

Odpowiedz

0

2010-06-02 00:02:54

...Ale SONYERICSSON ?! :/

Odpowiedz