DAJ CYNK

Stary zarząd PTC w radzie nadzorczej

04.02.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3014

Ważne 0

0

Klaus Hartmann, który do końca zeszłego roku był prezesem PTC, został dziś powołany do rady nadzorczej operatora - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Klaus Hartmann, który do końca zeszłego roku był prezesem PTC, został dziś powołany do rady nadzorczej operatora - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Hartmann od początku roku zajmuje stanowisko wiceprezesa ds. corporate governance & stakeholder management w centrali Grupy Deutsche Telekom w Bonn. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Do rady nadzorczej trafił też Michael Wilkens, który w 2010 roku był członkiem zarządu PTC odpowiedzialnym za strategię, marketing i sprzedaż, a teraz jest wiceprezesem ds. operacji międzynarodowych w Grupie Dueutsche Telekom.

Nowi członkowie rady zastąpili Marka Sowę i Adama Tomczyńskiego.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~qaz
1

2011-02-06 20:07:00

Tylko w polityce jak się zmienia władza ludzie kumaci i odpowiedzialni wylatują ze stołków nawet gdy maja dobre rezultaty. W biznesie liczą się ludzie którzy wykazali w temacie i są na bieżąco. To za czyjej kadencji byli nie ma nic do gadania

Odpowiedz

14. ~
-1

2011-02-05 22:29:27

12. wie o co chodzi, sponsoring musi być po całości, możliwość uruchomienia Teleplay w roamingu newsem na weekend na telepolis... a co newsa, to niemcy robią po prostu swoje i tyle.

Odpowiedz

13. tespos
0

2011-02-05 19:00:21

Nic mi te nazwiska i tak nie mówią. Bardziej interesujące byłoby, kiedy pojawią się kolejne podwójne doładowania w Tak Taku, bo na skorzystanie z obecnych zostało już kilka dni.

Odpowiedz

12. aszbi
-1

2011-02-05 18:06:23

@9 pewnie o Play pisał :D:D @10 Toms jak widać po ostatnich nowościach w Erze robi się coraz ciekawiej więc OK!

Odpowiedz

11. GSM/UMTS
0

2011-02-05 17:28:05

Odgrzewane kotlety nigdy nie są dobre...

Odpowiedz

10. toms
2

2011-02-05 15:42:49

Nie interesuje mnie, kto zasiada w zarządzie. Dla mnie istotne jest to, co mają do zaoferowania klientom i na jakich warunkach.

Odpowiedz

9. verbum
2

2011-02-05 12:41:07

@ jak nie piszesz nic na temat newsa, to jednak powinni usunąć Twój post. Wracając do Hartmanna to jednak dostał awans od DT za działania PTC, więc teraz może nowemu prezesowi dać jakieś rady. W końcu dużo pracy przed nimi w tym roku.

Odpowiedz

8. ~
-2

2011-02-05 10:51:15

strasznie stronniczy ten portal się zrobił do tego z cenzura, bo pewnie mój post będzie usunięty.

Odpowiedz

7. ~chilly
0

2011-02-05 09:23:00

Hartmann zna tę sieć, w końcu był jej prezesem i jego wkład w radę nadzorczą może przynieść wiele dobrego, Rakowski w Polsce jest nowy.

Odpowiedz

6. ~
1

2011-02-04 20:39:36

karuzela stołków... :) swój swemu krzywdy zrobić nie da.

Odpowiedz

5. albek
-1

2011-02-04 19:05:33

Czyli jednak pomimo awansu Hartmann-a, wraca on ale nie jako prezes tylko jako członek rady nadzorczej. I dobrze w sumie.

Odpowiedz

4. ~ala
1

2011-02-04 18:44:14

czyli był na szkoleniu w sprawie wprowadzania "madzentowych" koszul? bo różowy to nie jest :)

Odpowiedz

3. ~
0

2011-02-04 18:37:41

@1 chyba jednak nie.

Odpowiedz

2. ~...
1

2011-02-04 18:21:30

@1 Nie szukali a znaleźli:)

Odpowiedz

1. ~hahaha
1

2011-02-04 18:12:17

klasyczna zmiana stołków....cytując jeden z polskich PRL owskich filmów ..."...mój mąż jest z zawodu dyrektorem." wiecie co to za film ;)?

Odpowiedz