DAJ CYNK

Startujemy z porównywarką usług komórkowych!

25.09.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 47

Ważne 29

4

Dziś wystartowaliśmy z nowym działem na TELEPOLIS.PL - porównywarką usług komórkowych. Dzięki temu szybko i wygodnie będzie można znaleźć najlepszą ofertę dla siebie.

Dziś wystartowaliśmy z nowym działem na TELEPOLIS.PL - porównywarką usług komórkowych. Dzięki temu szybko i wygodnie będzie można znaleźć najlepszą ofertę dla siebie.

Porównywarka powstawała przez kilka miesięcy, jest zasilona potężną porcją danych promocji operatorów komórkowych: z telefonem i bez, dla przenoszących numer i biorących nowy itp. Niedługo w porównywarce powinny znaleźć się specjalne oferty operatorów, które dostępne będą tylko na stronach TELEPOLIS.PL. Dlatego zachęcamy do korzystania z naszej strony za każdym razem, gdy jesteście zainteresowani zakupem nowej aktywacji bądź przedłużeniem dotychczasowej umowy.

Po ustawieniu typu promocji oraz wysokości abonamentu, jaki jesteście skłonni płacić, otrzymujecie listę danych. Zawęzić można ją wybierając np. jeden lub kilka interesujących modeli telefonów, a potem posortować np. po wielkości pakietu internetowego czy dokładnej cenie miesięcznego zobowiązania. Po kliknięciu przycisku DALEJ i zostawieniu swoich danych osobowych, operator odezwie się w sprawie tej konkretnej oferty. Oferty, która być może jest dostępna akurat tylko na TELEPOLIS.PL.

Porównywarka dostępna jest z dwóch miejsc - albo z poziomu miejsca, gdzie kiedyś umieszczona była górna reklama, albo z zakładki PORÓWNYWARKA, która znajduje się pomiędzy zakładkami ARTYKUŁY i PROMOCJE.

Z czasem porównywarka zacznie coraz bardziej "wgryzać się" w serwis, dostarczać cennych danych (np. o średnich cenach telefonów na przestrzeni czasu), a także wzbogacać się co raz bardziej zaawansowane opcje oraz oferty - stacjonarnego internetu i telefonii, telewizji czy mobilnego internetu.

Jak podoba Wam się nasze nowe narzędzie? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych ocen i uwag.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się