DAJ CYNK

Startujemy z nową, lepszą porównywarką usług komórkowych!

13.01.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11

Ważne 0

1

Dziś wystartowaliśmy z nową, bardziej rozbudowaną w funkcje porównywarką usług komórkowych. Dzięki temu jeszcze szybciej i wygodniej będzie można znaleźć najlepszą ofertę dla siebie.

Dziś wystartowaliśmy z nową, bardziej rozbudowaną w funkcje porównywarką usług komórkowych. Dzięki temu jeszcze szybciej i wygodniej będzie można znaleźć najlepszą ofertę dla siebie.

Z pierwszą wersją porównywarki wystartowaliśmy we wrześniu. Już wtedy zapowiedzieliśmy, że będziemy wsłuchiwać się w Wasze opinie i uwagi, aby narzędzie to uczynić jak najlepszym. Dziś, po kilku miesiącach pracy, dotrzymujemy słowa!

Jedną z najbardziej widocznych zmian jest poważna modyfikacja parametrów abonamentu - teraz można wybrać nie tylko zakres kwotowy, ale także minimalną ilość minut, SMS-ów czy transmisji danych, jaka co miesiąc jest nam potrzebna. W tym miejscu warto też wspomnieć, że dodaliśmy oferty utrzymaniowe, choć jeszcze jesteśmy w trakcie uzupełniania bazy o poszczególne promocje.

Druga, widoczna zmiana, to możliwość przejrzystego zestawienia i porównania kilku ofert abonamentowych - tak samo, jak do tej pory można było porównywać telefony w katalogu. Dzięki temu wybór najwłaściwszego abonamentu będzie jeszcze prostszy. Do tego, w listingu ofert, doszło więcej opcji sortowania, np. po cenie telefonu.

Porównywarka - tak, jak obiecywaliśmy - jeszcze mocniej wgryzła się w serwis. Przy wyborze telefonów można zobaczyć jak oceniają go czytelnicy TELEPOLIS.PL, przeczytać ich testy... Wszystko wygodnie, w zasięgu jednego kliknięcia.

Porównywarka, tak jak dotychczas, dostępna jest z dwóch miejsc - albo z poziomu miejsca, gdzie kiedyś umieszczona była górna reklama, albo z zakładki PORÓWNYWARKA, która znajduje się pomiędzy pozycjami ARTYKUŁY i PROMOCJE.

To tylko niektóre z całej listy zmian, jakie wprowadziliśmy. Jak podoba Wam się nasze nowe narzędzie? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych ocen i uwag.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się