DAJ CYNK

Startuje konkurs Zwykły - Niezwykły Telefon Challenge. Do wygrania Maxcom MK241

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5632

Firma Maxcom ogłasza oryginalny konkurs, w którym można wygrać feature phone MK241. Jak podaje producent, telefon kryje w sobie nowoczesne funkcje znane ze smartfonów, które w połączeniu z wysoką wydajnością i mocną baterią, sprawią, że urządzenie stanie się idealnym kompanem podczas wakacyjnych podróży

Konkurs Zwykły - Niezwykły Telefon Challenge to okazja do wspólnej zabawy razem z przyjaciółmi. Aby wziąć w nim udiał, wystarczy zebrać grupę maksymalnie 5 osób, która podejmie wyzwanie firmy Maxcom. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęcia swojej paczki znajomych i opowiedzenia ciekawej historii o niej. Może to być opis wspólnego wypadu w góry, zwariowanej imprezy lub oryginalnych okoliczności poznania. Pierwszy etap trwa do 25 lipca.

Zobacz: Maxcom kupił udziały w Rubbee. To litewski producent elektrycznych napędów do rowerów

W następnym etapie organizator wybierze 5 ekip, które przez 7 dni zamiast smartfonu będą używały wyłącznie telefonu MK241. Ponadto uczestnicy konkursu będą musieli zmierzyć się z zadaniami specjalnymi, które już niedługo zostaną ujawnione na profilu firmy Maxcom na Facebooku. Po wspólnych testach MK241, członkowie każdego zespołu podzielą się swoimi wrażeniami i opiniami na temat telefonu z firmą Maxcom.

Zobacz: Maxcom MK241 - test klasycznego telefonu z systemem KaiOS

Ostatni etap to wybranie zwycięskiej drużyny, która otrzyma telefony Maxcom MK241 oraz zestaw gadżetów producenta. Konkurs kończy się 28 sierpnia 2019 roku. Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Maxcom

Przewiń w dół do następnego wpisu