DAJ CYNK

Startuje kolejny MVNO w Polsce - Lycamobile

01.11.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 43859

Ważne 4

0

Na polskim rynku wystartował nowy operator MVNO - Lycamobile. To międzynarodowy operator, który stawia głównie na rozmowy międzynarodowe.

Na polskim rynku wystartował nowy operator MVNO - Lycamobile. To międzynarodowy operator, który stawia głównie na rozmowy międzynarodowe.

Lycamobile działa na infrastrukturze Polkomtela i ma własną numerację z przedziału 729 2-6. Dość ciekawą pozycją w cenniku są rozmowy wewnątrzsieciowe do wszystkich użytkowników Lycamobile na świecie - pierwsze 30 minut kosztuje 8 pensów (0,39 zł), potem taka stawka jest pobierana co minutę. Połączenia na stacjonarne do wszystkich krajów europejskich to koszt 4 pensów (0,19 zł).

Na razie Lycamobile nie ma szerokiej sieci dystrybucji w Polsce. W Wielkiej Brytanii SIM-y tego operatora można kupić m.in. w Tesco. Operator ma ponad 6 mln klientów m.in. w Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Hiszpanii, Szwajcarii, Niemczech, Portugalii, Belgii, Austrii, Francji oraz USA i Kanadzie. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie lycamobile.com, a przykładową ofertę dla Wielkiej Brytanii - lycamobile.co.uk.

Źródło tekstu: Lycamobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
155. ~zbyszek
0

2015-10-25 14:21:37

Żeby pisać s.m.s.-y trzeba mieć pakiet z s.m.s-ami bo nie wszystkie mają ,patrz Lycamobile-pakiety

Odpowiedz

154. ~zbyszek
-1

2015-10-25 14:13:40

Jestem 50km.od W-wy i mam na wskażniku 2kreski na 4 zasięgu i jak narazie nie miałem problemu z połączeniami.Wewnątrz sieci nic nie płacisz , "rozmowy bez limitu do wszystkich " za 30 zł. /mc. bez ograniczeń + 5 GB internetu i rozmowy z U.S.A 9 gr.za min. Kod aktywacyjny *139*4829#

Odpowiedz

153. ~
0

2015-03-24 10:51:40

co zrobic aby uruchomic wysylanie smsow na krodki numer 4 cyfrowy

Odpowiedz

152. ~młody
0

2013-12-11 12:22:42

@Psychol jak chcesz tę karte holenderską to mam pare ich to moge Ci podesłać :D pisz na katajew94@wp.pl

Odpowiedz

151. ~Psychol
0

2013-10-09 11:53:55

Ile taka karta idzie bo w holandii nigdzie nie moge tego .. dostac/'';]

Odpowiedz

150. ~
0

2013-04-22 14:12:41

dzw

Odpowiedz

149. ~mmmm
0

2013-02-20 12:43:02

nnn

Odpowiedz

148. ~bobo
0

2013-01-24 15:30:11

a teraz to można ich SIMy znalesc w Inmedio za darmo. maja 0 kredytu ale mozna dzwonic na polska Lycamobile. bierzesz dwa takie simy i juz masz walki-talkie. za fri jak narazie.

Odpowiedz

147. ~kat
0

2013-01-15 22:01:34

Nie wypowiem się jak sieć działa na terenie Polskie, ale powiem jak wygląda to w połączeniach międzynarodowych. Mieszkam w Irlandii, lyca używam od sierpnia 2012 roku. Dzwonię do rodziców do Polski (mają lyca PL) za całkowitą darmoszkę, bez limitu połączeń oraz do faceta w Niemczech (1min/1c). Wychodzi baaardzo tanio, bo jak zasilę za 5 euro to mam na 500 min rozmów z Niemiecką Lyca. Dotychczas rodzime Vodafone pozwalało mi na górą godzinną rozmowę za tę cenę... :( Co do jakości połączeń: czasem rzeczywiście nie można się od razu dodzwonić, ale jak próbuję niekiedy 3-4 razy pod rząd i jest ok. Nie jest to wielce uciążliwe :) Ogólnie polecam :)

Odpowiedz

146. ~
0

2012-09-23 10:20:36

W Polsce rozmawiałem z zoną za 29gr za pół godziny, teraz jestem w UK i żona dzwoni do mnie za 29gr za pół godziny, a ja mam do niej 3000 minut z angielskiej karty za darmo (50 h) znajomi mi nie wierzyli ,żeskype nie używam. Nie jestem żadnym przedstawicielem tej sieci, mało tego 12 lat pracowałem w plusie. Ja jestem zadowolony i to bardzo. Pozdrawiam niedowiarków, szczególnie Zosię analfabetkę.

Odpowiedz

145. ~
0

2012-08-20 21:55:01

@143 - no i co? Nico, odnowiona jak co miesiąc. Taką mają politykę, teraz do końca sierpnia, a promocja jest tak przedłuzana od startu sieci, która miała miejsce w listoparsze, czy tam październiku.

Odpowiedz

144. ~piotrekk
0

2012-08-20 21:45:23

czego tak wsiadlas na firme i przedstawiciela skoro za karty nie wzial ani grosza a zasieg lepszy niz w play a poza tym jak lubisz podpisywac umowy na dwa lub trzy lata to gratuluje

Odpowiedz

143. ~aga
0

2012-07-29 20:44:05

bo promocja jest do 31.07.2012

Odpowiedz

142. ~aga
0

2012-07-29 20:41:17

ale ciekawe jaka cena bedzie na polaczenia z polski do holandii jak skończy sie promocja 30 minut za 29 groszy

Odpowiedz

141. ~Rafał
0

2012-07-11 13:24:41

POLECAM! Super sprawa do kontaktów z bliskimi. Dziewczyna w UK, co miesiąc ma na polskie Lyca 3000 minut. Ja do niej płace 0,29 zł za 30 min. Rewelacja!

Odpowiedz