DAJ CYNK

StartPOP Na Okrągło w Idea POP

02.04.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Od 5.04.br. w ofercie bezabonamentowej Idea POP dostępny jest nowy zestaw startowy "Starter Na Okrągło", za który klient płaci 50 PLN i dostaje "na start" 40 PLN.

Od 5.04.br. w ofercie bezabonamentowej Idea POP dostępny jest nowy zestaw startowy "Starter Na Okrągło", za który klient płaci 50 PLN i dostaje "na start" 40 PLN. Dodatkowo przy każdym kolejnym własnym doładowaniu użytkownik STartPOPa Na Okrągło dostaje bonus 5 zł na rozmowy i SMSy (rodzaj i wielkość doładowania nie ma znaczenia - np. `zdrapka` 25 zł). Można uzupełniać swoje konto na wiele sposobów: za pomocą `karty zdrapki`, przez Internet, w bankomacie lub poprzez terminal płatniczy (e-pay).

Klient dostaje doładowania tak długo jak posiada aktywny numer w Idea POP. Posiadacz StartPOPa Na Okrągło ma po doładowaniu konta możliwość wykonywania połączeń przez 2 m-ce, a okres przyjmowania połączeń wynosi 3 m-ce.

Nowy starter POP - Na Okrągło ma ustawioną taryfę Zrób To Sam. W taryfie Zrób To Sam istnieje jedna podstawowa stawka na połączenia i SMSy, do której klient samodzielnie dobiera 3 spośród 6 zniżek na połączenia lub SMSy.

Zniżki w nowej taryfie ZRÓB TO SAM:
- tańsze połączenia wewnątrz sieci Idea - taniej aż o 30%!
- tańsze SMSy - w sieci Idea już od 0,29 zł z VAT, poza sieć tylko 0,38 zł z VAT
- tańsze połączenia na 2 Wybrane Numery - taniej aż o 40%!
- tańsze połączenia Poza Szczytem między godz. 20.00 a 8.00 - taniej aż o 40%!
- tańsze połączenia w Weekendy - taniej aż o 50%!
- tańsze połączenia Po Pierwszej Minucie - taniej aż o 25%!

Kampania promocyjna nowego Startera Na Okrągło w Idea POP rozpocznie się od 4.04.br. i składa się z 2 filmów reklamowych:
- film 30" - nt. wprowadzenia StartPOPa "Na okrągło"
- film 15" - przypomnienie zalet taryfy Zrób To Sam
Będzie to silna kampania multimedialna obejmująca: telewizję, radio , Internet, outdoor, prasę

Źródło tekstu: Idea

Komentarze
Zaloguj się