DAJ CYNK

Stacjonarny smartfon dla hoteli

15.04.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1740

Ważne 0

0

Firma Alcatel-Lucent poinformowała o udostępnieniu inteligentnych telefonów biurkowych. Urządzenie wejdzie w skład dwóch pakietów dedykowanych branży hotelarskiej.

Firma Alcatel-Lucent poinformowała o udostępnieniu inteligentnych telefonów biurkowych. Urządzenie wejdzie w skład dwóch pakietów dedykowanych branży hotelarskiej.

Zapewniający gościom hotelowym większy komfort pracy, telefon Alcatel-Lucent My IC Phone przeznaczony dla branży hotelarskiej jest oferowany w dwóch pakietach. Pakiet podstawowy obejmuje stronę główną interfejsu użytkownika telefonu indywidualnie dostosowaną i zoptymalizowaną pod kątem potrzeb hoteli. Zapewnia ona łatwy dostęp do usług przeznaczonych dla gości, takich jak wymeldowanie i budzenie telefoniczne. Pakiet kompleksowy oferuje zaawansowane rozwiązania, które umożliwiają gościom kontrolowanie takich funkcji jak klimatyzacja, oświetlenie oraz usługi multimedialne, zapewniające dostęp do muzyki i filmów. Ponadto pakiet kompleksowy umożliwia hotelom wyświetlanie indywidualnie dostosowanych komunikatów promocyjnych i reklam bezpośrednio na ekranie telefonu — wszystkie elementy są zaprojektowane z uwzględnieniem komfortu użytkownika.

Urządzenie jest wyposażone w siedmiocalowy, panoramiczny, pojemnościowy ekran dotykowy podświetlany diodami LED z kontekstową funkcją zmysłowego sprzężenia zwrotnego. Ponadto zapewnia możliwość podłączania urządzeń z wykorzystaniem interfejsu Bluetooth i USB.

Aparat OmniTouch 8082 My IC Phone będzie dostępny w II kwartale br. Rozwiązanie przeznaczone do współpracy z platformą Alcatel-Lucent OmniPCX Office będzie dostępne w trzecim kwartale.

Źródło tekstu: Alcatel-Lucent

Komentarze
Zaloguj się
2. ~Kili
0

2011-04-15 10:45:38

Najpierw myślałem, że to będzie opcja bardziej dla recepcjonistów czy innych osób z obsługi - w końcu oni też muszą być zorganizowani ;)

Odpowiedz

1. ~
0

2011-04-15 09:30:51

zmyslowe sprzezenie zrootne? co to taakiego?

Odpowiedz