DAJ CYNK

Środy z Orange bez limitowania kodów

15.12.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5381

Ważne 0

0

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, zmienia się zasada działania akcji promocyjnej Środy z Orange. Sieć zniosła tygodniowy limit SMS-ów.

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, zmienia się zasada działania akcji promocyjnej Środy z Orange. Sieć zniosła tygodniowy limit SMS-ów.

Tym razem nie w Cinema City, lecz w Multikinie zrealizować będziemy mogli kod SMS, uprawniający do zakupu 2 biletów w cenie jednego.

Nowością jest brak limitów na kody, objęcie promocją również filmów wyświetlanych w technologii 3D oraz 15-proc. rabat na zakupy w kinowych barach.

Od teraz jedynym ograniczeniem będzie liczba miejsc w kinach. Żeby dostać kod wystarczy wysłać z numeru sieci Orange SMS o treści FILM pod numer 241.

W niecałe 3 lata klienci Orange pobrali łącznie 2,88 mln kodów, a wykorzystali 1,54 mln z nich, co daje łącznie 3,08 mln sprzedanych biletów. Najwięcej "środowiczów" wybrało się na komedię "Och Karol 2" i "Incepcję" - w obu przypadkach ponad 100 tys. Nowa umowa z Multikinem obowiązuje do końca 2014 roku.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
24. ~
0

2011-12-16 17:45:51

Szkoda, ze w Lublinie nie ma Multikina.

Odpowiedz

23. ~
0

2011-12-16 16:33:40

Moim zdaniem i tak nie ma co narzekać. Pod względem dodatkowych akcji Orange robi bardzo dużo- od akcji Środy z Orange.. po Orange Warsaw Fetiwal. Jeśli chodzi zmiane kina, to przecież Multikino jest w większości duzych miast (podobnie jak Cinema City). Pozostaje jeszcze czekać na dodatkowe możliwości w ofertach. Chyba, że już coś się pojawiło?

Odpowiedz

22. ~
0

2011-12-16 01:19:34

Może teraz dadzą burger kinga?

Odpowiedz

21. ~
0

2011-12-15 15:33:16

@dRkAnE 15 a ty to cytaty i pisaty jesteś bo wg mnie to absolutnie. @demon to już nie pojesz sobie pizza się skończyła na szczęście.

Odpowiedz

20. ~maxmontana
0

2011-12-15 15:27:02

Niestety rzecznik pisze że Pizza Hut nie będzie, oferta do bani :-(

Odpowiedz

19. ~lukasz
0

2011-12-15 14:56:32

ja wysylalem ostatnio o 0:06 a odpowiedz dostalem dopiero o 0:54 :) ze brak kodów oczywiście :)

Odpowiedz

18. demon
0

2011-12-15 14:48:32

tak naprawdę ważne jest teraz co z pizza hut bedzie. Bo po kinie lub przed na obiadzik fajnie było wpaść. Powiem więcej co środa jadłem pizze ale do kina to niekoniecznie.

Odpowiedz

17. ~
0

2011-12-15 14:03:17

Śmieszy mnie to jak to wszyscy mają cc pod nosem a Multikina nie :) ludzie, przestańcie marudzic i się żalic bo dyche na bilecie zaoszczędzicie...

Odpowiedz

16. ~Oświecony
0

2011-12-15 13:58:30

Szkoda tylko, że do multikina mam daleko, a cinema city było pod nosem. Trudno, trzeba będzie zajrzeć do sklepu internetowego "torrent", mają dobre promocje.

Odpowiedz

15. dRkAnE
0

2011-12-15 13:46:18

Wow... nielimitowana ilość kodów została wyczerpana - tylko w Orange. A już miałem nadzieję że nie trzeba czekać do pięciu sekund po północy aby otrzymać kod (ostatnio o 00:02 nie było już kodów).

Odpowiedz

12. ~
0

2011-12-15 13:26:25

Nie będzie limitów, nie będzie cwaniaczków co wysysali kody i chcieli na tym zarabiać. Dobry ruch ze strony Orange.

Odpowiedz

11. noved
0

2011-12-15 13:19:23

spox, że postanowili coś z tym zrobić, bo było trochę zamieszania wokół tych kodów. A wiadomo, przed świętami więcej czas pewnie im zajmuje wymyślanie nowych promocji i modyfikacja starych ofert (abo, net mobilny).

Odpowiedz

10. ~
0

2011-12-15 12:59:49

Nikt na tym nie traci. Środy to dni gdzie sale kinowe są normalnie puste, a taka akcja pozwala zachęcić głównie młodych do tego by zajść do kina. Co więcej, to są klienci którzy gdyby nie te kody to pewnie w ogóle by nie poszli na jakiś średni film, a tak to kino zarobi nawet na słabych produkcjach. Pod tym kątem jest to na pewno dobra akcja dla obu stron.

Odpowiedz

9. ~
-1

2011-12-15 12:20:57

wysłałem równo o północy i też się spóźniłem

Odpowiedz

8. ~
0

2011-12-15 12:20:36

@mi80. A co głodny jesteś? A piwa byś nie chciał? Nie wiem ile to kosztuje sieć Orange ale jestem zdecydownie przeciw takiemu rozdawnictwu. Bilety, pizza. Po co oni to robią przecież tylko na tym tracą bo cwaniacy mają startery tylko żeby dostać drugą pizzę lub drugi bilet gratis a wcale nie korzystają z ich usług a teraz przy dwuletniej ważności konta to zupełnie nie rozumiem ich działań.

Odpowiedz