DAJ CYNK

Spadają ceny "neostrady tp" w promocji

21.11.2009

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 24059

Ważne 0

0

Od 23. listopada Telekomunikacja Polska wprowadza nową promocję na neostradę tp. My wszystkie szczegóły oferty SuperInternet Pro prezentujemy już teraz.

Od 23. listopada Telekomunikacja Polska wprowadza nową promocję na neostradę tp. My wszystkie szczegóły oferty SuperInternet Pro prezentujemy już teraz.

Umowa bez liveboksa tp:

 

Promocyjne miesiące

Pozostałe miesiące

0,5 Mb/s

1 zł

54,90 zł

1 Mb/s

49,90 zł

54,90 zł

2 Mb/s

49,90 zł

69,89 zł

6 Mb/s

69,89 zł

99,89 zł

10 Mb/s

99,89 zł

129,89 zł

20 Mb/s

99,89 zł

159,99 zł


Uwagi:
promocyjny abonament obowiązuje przez 3 miesiące dla umowy rocznej, 6 miesięcy dla umowy dwuletniej i 9 miesięcy dla trzyletniej,
prędkość 0,5 Mb/s można zamówić tylko w umowie dwuletniej,
aktywacja to koszt 49,90 zł dla umowy rocznej i 19,90 zł dla umowy dwuletniej i trzyletniej,
każdy abonent dostaje bezpłatny pakiet firmy McAfee w opcji zależnej od długości podpisywanej umowy.

Umowa z liveboksem tp:

Umowa na rok

Promocyjne miesiące

Pozostałe miesiące

1 Mb/s

59,90 zł

64,90 zł

2 Mb/s

64,90 zł

79,90 zł

6 Mb/s

79,90 zł

109,90 zł

10 Mb/s

109,90 zł

139,90 zł

20 Mb/s

109,90 zł

169,90 zł


Umowa na dwa lata

Promocyjne miesiące

Pozostałe miesiące

0,5 Mb/s

54,90 zł

59,90 zł

1 Mb/s

54,90 zł

59,90 zł

2 Mb/s

59,90 zł

74,90 zł

6 Mb/s

74,90 zł

104,90 zł

10 Mb/s

104,90 zł

134,90 zł

20 Mb/s

104,90 zł

164,90 zł


Uwagi:
promocyjny abonament obowiązuje przez 3 miesiące dla umowy rocznej i 6 miesięcy dla umowy dwuletniej,
aktywacja to koszt 49,90 zł dla umowy rocznej i 19,90 zł dla umowy dwuletniej,
każdy abonent dostaje bezpłatny pakiet firmy McAfee w opcji zależnej od długości podpisywanej umowy.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
193. ~AsterSrasterDisaster
0

2009-12-11 21:10:30

Aster to mniej niż TPSA.

Odpowiedz

192. ~AsterSrasterDisaster
0

2009-12-11 21:09:51

@191. Ja akurat mam. Co prawda zdaje sobie sprawę, że wiele osób nie ma, ale co to ma do mojej wypowiedzi? Aster

Odpowiedz

191. gummy_bear
0

2009-12-11 18:46:50

AsterSrasterDisaster, masz alternatywe?? moze przechodzisz do neo?

Odpowiedz

190. ~AsterSrasterDisaster
0

2009-11-28 18:42:33

@184. TPSA ma szczęście, że istnieją takie firmy jak Aster, które zatrzymały się kilka lat temu w rozwoju :(. W innym przypadku to nawet nie było by czym się pocieszyć. Ale internautów w Aster jest blisko 3 razy mniej internautów niż w UPC (165 vs 438 tys.). A różnica ta najpewniej będzie się jeszcze bardziej powiększać.

Odpowiedz

189. ~z
0

2009-11-28 18:36:17

z tym korzystaniem z nowych promocj iw Netii nie jest tak różowo.... Ja mam umowę 36M, aktualne promocje nie obejmują tego okresu. Co z tego ze przysługuje mi prawo do zmiany, jeżeli powiedziano mi, że skoro nie ma mojego okresu już w ofercie - nie mogę zmienić promocji. Ot, taka prawidłowość. moim zdaniem bardzo zła praktyka - skąd klient ma wiedzieć, że teraz podpisując np. umowę na 18M, kolejne nie będą oferowane na 12M i 24M? Przecież to można dowolnie zmieniać...

Odpowiedz

188. ~kosik
0

2009-11-28 08:48:21

netia i tak jest najlepsza

Odpowiedz

187. ~poncz
0

2009-11-27 19:13:13

co Wy z tą netią? poprawcie się jeśli się mylę, ale moim zdaniem netia nie bardzo ma szanse świadczyć lepsze usługi od tp. Skoro nie ma własnej infrastruktury, a używa dzierżawionej, to siłą rzeczy ma na jej kształt niewielki wpływ. Dlatego komentarze typu "tepsa mi nie działała a netia śmiga jak złoto" można między bajki włożyć. Do tego tp na dużo większy zasięg świadczenia usług. Biorąc pod uwagę aktualną promocję, to jednak uważam że wieszanie psów na tej firmie jest nieco na wyrost.

Odpowiedz

186. pduncz
0

2009-11-27 01:29:45

161: karą za zachłanność jest niemożność skorzystania z promocji "na próbę", czyli rezygnacji. :-) Promocje "zamów przez www" i "na próbę" nie łączą się. Taki haczyk. Oj, będzie przykro niektórym.

Odpowiedz

185. ~kamil
0

2009-11-25 23:56:00

A w NETI za 79zł mam OD 8mbit, zdjety ogranicznik, czyli tyle ile mi fabryka(linia) dala i nie musze placic zanego telefonu ani za utrzymanie lini, i nie wyjezdzajcie mi z zadnym UPC bo to inna technologia ( kablowka a linia telefoniczna )

Odpowiedz

184. ~
0

2009-11-25 21:30:23

tak narzekacie na ceny neo itp, a chwalicie kablówki. Zobaczcie popularna m.in w Warszawie sieć aster, chcąc tylko internet za 512kb/s i 1mb/s w nocy (24-12)płacimy jedyne 97zł !!!!, a za 2mb/s i 4mb/s w nocy już jedyne 107zł. 2mb/s w TP razem z zawieszonym telefonem wyjdzie taniej i do tego przez cały dzień mamy dwa, a nawet cztery razy większą prędkość pobierania i dwa razy większą wysyłania.

Odpowiedz

183. ~
0

2009-11-25 19:09:22

Ceny jak widze spadly sporo, pewnie wiekszosc uzytkownikow i tak tego transferu nie wykorzysta ale zapas warto miec. Biorac pod uwage pokrycie kraju przez infrastrukture tp, to faktycznie idzie ku dobremu.

Odpowiedz

182. ~bvb
0

2009-11-25 12:29:54

ceny spadły, a wciaż sporo drożej niż u konkurencji - taki paradoks ;)

Odpowiedz