DAJ CYNK

Sony Ericsson zaprezentował smartphone P910i

15.07.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1602

Ważne 0

0

Sony Ericsson zaprezentował smartphone P910i, który oferuje użytkownikom najlepsze z możliwych połączenie telefonu, PDA, e-maila i przeglądarki internetowej.

Sony Ericsson zaprezentował smartphone P910i, który oferuje użytkownikom najlepsze z możliwych połączenie telefonu, PDA, e-maila i przeglądarki internetowej. P910i daje największą możliwość doboru metod wpisu – poprzez klawiaturę, odręcznę pismo lub T9. Dzięki temu użytkownik może wybrać najdogodniejszy sposób dostępu do funkcji w telefonie. Trójpasmowy zasięg GSM/GPRS zapewnia swobodę w komunikacji i pozwala korzystać z jednego z najnowocześniejszych mobilnych urządzeń.

Dzięki szerokiemu wyborowi metod wpisu, korzystanie z e-maili czy przeglądarki internetowej w P910i jest przyjemnością. Na przykład nowa klawiatura, obsługiwana za pomocą kciuka, znajdująca się wewnątrz pod klapką, jest szczególnie przydatna do pisania długich e-maili. Pięciokierunkowy Jog Dial jest idealny do nawigacji funkcji telefonu lub do korzystania z przeglądarki webowej. Pisanie odręczne za pomocą rysika na dużym, kolorowym, dotykowym ekranie i korzystanie z zaprogramowanych klawiszy jest przydatne przy pisaniu krótkich wiadomości SMS, robieniu notatek, dodawaniu nowych kontaktów do książki adresowej bądź spotkań do organizera.

Dostęp do usług e-mail i przesyłanie wiadomości nie stanowi żadnego problemu. Użytkownicy mogą łatwo korzystać z większości usług e-mail, które są dostępne w P910i. Smartphone P910i może stanowić część bezpiecznej korporacyjnej sieci, bądź też używany przez indywidualnych użytkowników do odbierania prywatnej poczty.

Nowe możliwości takie jak przeglądanie stron internetowych, odbieranie i wysyłanie e-maili, PDA i szeroka gama opcji służących do rozrywki kładzie większe wymagania niż do tej pory na udostępnioną użytkownikowi pamięć. Sony Ericsson rozszerzył wewnętrzną pamięć z 16MB do 64MB oraz dołączył do pakietu 32MB Memory Stick Duo. P910i obsługuje Memory Stick Duo Pro, mający do 1GB, co daje nieskończone możliwości archiwizowania i przesyłania zdjęć, filmów wideo, plików muzycznych czy danych biznesowych.

P910i oparty jest na platformie Symbian OS v7.0, najpopularniejszym na świecie systemie operacyjnym dla smartfonów oraz wyposażony jest w UIQ interfejs użytkownika, oparty na Symbian OS. W rezultacie P910i oferuje ogromny wybór aplikacji oferowanych obecnie na smartphony. Wśród nowych aplikacji gratis lub demo są Avantgo (przeglądanie offline), Media Viewer (pozwalający na bezpośredni dostęp do wiadomości takich jak Financial Times) oraz Promyzer (do otrzymywania w czasie rzeczywistym informacji handlowych i o rynku). Aplikacja HP Runestone umożliwia wydrukownie bezpośrednio z drukarki HP z Bluetooth’em wiadomości, zdjęć, kalendarza i kontaktów. Nawigator to narzędzie do określania lokalizacji, załączone na płycie CD, które łączy się z poprzez Bluetooth z systemem GPS samochodu. P910i jest wyposażony w przeglądarkę Opera, oferującą wspaniałe możliwości korzystania z Internetu, z obrazem stron internetowych dostosowanym do szerokości ekranu.

P910i będzie dostępny w sprzedaży na całym świecie w III kwartale i pojawi się w pięciu różnych wariantach klawiatury, aby sprostać potrzebom językowym różnych grup: .Qwerty, Qwertz, Azerty, Russian, Greek.

P910i Trójzakresowy 900/1800/1900 MHz
P910c Trójzakresowy 900/1800/1900 MHz przeznaczony na rynek chiński
P910a Trójzakresowy 850/1800/1900 MHz.przeznaczony na rynek Ameryki Północnej i Łacińskiej

Źródło tekstu: Sony Ericsson

Komentarze
Zaloguj się