DAJ CYNK

Sony Ericsson: Xperii X10 test ekstremalny

22.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8916

Ważne 0

0

Sony Ericsson przetestował smartfon Xperia X10 na najbardziej reprezentatywnych według niego grupach odbiorców: metalowcach, modelkach, mięśniakach, dzieciach, surferach i seniorach.

Sony Ericsson przetestował smartfon Xperia X10 na najbardziej reprezentatywnych według niego grupach odbiorców: metalowcach, modelkach, mięśniakach, dzieciach, surferach i seniorach.

Pierwszy kontakt ze smartfonem nie musi być trudny, przekonuje w swoich zabawnych spotach Sony Ericsson. Przykładem tego ma być Sony Ericsson Xperia X10 - smartfon z Androidem, aparatem 8 Mpix i spersonalizowanym interfejsem użytkownika.













Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~
0

2010-09-28 15:06:27

Miałam okazję testować ten telefon już jakiś czas temu i przyznam szczerze, że byłam miło zaskoczona. Sony ericsson ma wiele funkcji , o których większość nie ma pojęcia (chociażby Track ID, który był też w starszych modelach). X10 jest jeszcze bardziej rozbudowany, a ceny właściwie też przystępne,a przynajmniej w Orange.

Odpowiedz

17. ~jon
0

2010-09-23 14:29:25

xperia przede wszystkim wyglada znakomicie. o funkconalnosciach sie nie przekonam raczej, bo moj stary telefon jest wystarczajacy. zreszta jak dla mnie to taki telefon do biznesu. zreszta operatorzy tez tak go traktuja. w orange dobrze mozna go kupic w planach optymalnych, czyli na firme.

Odpowiedz

16. ~xXx
0

2010-09-22 17:20:14

@halo hola hola Android 1.6 ma OpenGl ES 1.x A to jest duża różnica w stosunku do do OpenGL''a ES 2.0 z Androidka 2.x Zacznij programować to zobaczysz jakie są różnice..

Odpowiedz

15. ~ja
1

2010-09-22 17:13:17

@Sil3ncio Marzyłem o tym, żebyś właśnie tak odpowiedział jak w punkcie 10, dziękuję, że sam się skompromitowałeś. SE nie chcąc zostawać w tyle eliminował te niedostatki, które pojawiały się w wersji 1.6. Exchange Active Sync i poczta w trybie push - proszę bardzo, aplikacja Moxier Mail, flash: przeglądarka Skifire i śmiga aż miło, automatyczny update jest, wymieniać dalej? Protokół BT o którym pisałeś został również zaimplementowany i dodany w X10. A zastanawiałeś się w ogóle skąd się wzięło oczekiwanie na aktualizacje? Zainteresowałeś się tym kiedykolwiek? Słyszałeś o czymś takim jak Timescape albo Mediascape? Wiesz cokolwiek na ten temat? Sam się sobie dziwię, że marnuję swój czas na prostowanie takich postów. Prośba do Ciebie: zanim kogoś ocenisz, wyedukuj się.

Odpowiedz

14. ~e
0

2010-09-22 17:00:56

1*** to nie chodzi, ze jest do wszystkiego, tylko o latwosc uzytkowania. Powyzsze filmiki mialy za zadanie uswiadomic, ze Xperia, niezaleznie kto jej uzywa, da sie w szybki i intuicyjny sposob obsluzyc...

Odpowiedz

13. ~
0

2010-09-22 16:42:41

Tak samo jest z Samsungiem I5700 iternet i słuchawka

Odpowiedz

12. ~woocasheek
0

2010-09-22 16:41:27

wyciekl dokument do siecie co mam byc zmienione w x10.. http://www.xperiax10.net/2010/09/11/android-roadmap-leaked-for-x peria-x10-family/

Odpowiedz

11. ~halo
0

2010-09-22 15:57:13

kolego oczywiście, że X10 obsługuje Exchange- X10 ma preinstalowany soft do tego, tak samo jest z Flashem, chyba że mówisz o wersji 3.0 (albo chciałeś ukryć ten drobny szczegół), automatyczny Update - hhaha to chyba nie masz X10 bo na tym telefonie Update jest wykrywany z automatu. Jest jeszcze jedna różnica- HTML v5- szczegół w tym, że tego protokołu jeszcze w sieci prawie wogóle nie ma. Podaj mi proszę jeszcze jakie aplikacje wymagają v2, bo jakoś tego nie zauważyłem. Wyczytałeś kilka rzeczy w sieci i uogulniasz to wszystkich androidów 1.6- to jest piękne w tym systemie, że nie ważny jest CORE, ale to co producent dołoży od siebie.

Odpowiedz

10. ~Sil3ncio
0

2010-09-22 15:10:10

@6: Oto te różnice (wymieniam tylko te funkcjonalności, których brak najbardziej mi doskwiera w 1.6): - wsparcie dla Exchange - wsparcie dla Flasha - JIT - tethering po bluetooth/wifi - automatyczny update wszystkich zainstalowanych aplikacji - instalacja aplikacji na karcie pamięci

Odpowiedz

9. ~Sil3ncio
0

2010-09-22 15:00:33

@6: Co mnie obchodzą wodotryski typu aktywny pulpit czy kilka ekranów? Nie mówię o nakładce wizualnej tylko o CORE systemu (poza tym coraz więcej samych aplikacji Androidowych wymaga systemu w wersji co najmniej 2.0). Skoro jednak smartfona używa się jako zabawki, która ma przede wszystkim fajnie się prezentować, to faktycznie można nie zauważyć różnic między 1.6 i 2.2

Odpowiedz

8. ~
-1

2010-09-22 14:57:49

@6 taka jest róznica jak zł.1.6 od 2.2 zł

Odpowiedz

7. ~jayjay
1

2010-09-22 14:51:51

@ 3 i 6: Panowie, obaj macie rację i obaj się mylicie. Różnic na tą chwilę nie da się jednoznacznie określić. Mam na myśli X10/1.6 vs X10/2.1. Ciężko powiedzieć co trafi do telefonu razez z systemem 2.1 a poza tym X10 jest skierowane do trochę innego odbiorcy - bardziej nastawionego na społeczności przez co jedną z ważniejszym zmian przygotowanych razem z 2.1 będzie jeszcze większa integracja z serwisami społecznościowymi. Sam mam X10 i w porównaniu do Desire nie czuję, że mój tel jest gorszy. Jak zwykle diabeł ktwi w szczegółach. No chyba, że X10 zaopatrzona w 2.1 przyspieszy? Jeżeli tak to narzekanie, że nadal mamy w naszych telefonach 1.6 jest uzasadnione.

Odpowiedz

6. ~
1

2010-09-22 14:31:39

sil3ncio: wskaz prosze roznice pomiedzy 1.6 w SE a 2.2 w desire. aktywny pulpit, kilka ekranow i aplikacji? czy Ty tez jestes z tej grupy, dla ktorej w analogicznej sytuacji porownywania aparatu 5 mpix jest zawsze gorsze od 8?

Odpowiedz