DAJ CYNK

Sony Ericsson Xperia PLAY w cennikach Play

18.04.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7321

Ważne 0

0

Sony Ericsson XPERIA Play w ofercie sieci Play i zmiany cen pięciu już dostępnych modeli telefonów.

Sony Ericsson XPERIA Play w ofercie sieci Play i zmiany cen pięciu już dostępnych modeli telefonów.



18. kwietnia zmieniły się ceny następujących modeli telefonów dostępnych w cennikach sieci Play: LG GD880 Mini, Samsung B7300 Omnia Lite, Samsung S5260 Star II, Samsung C3300 i Samsung E2550. W ofercie sklepu internetowego eSHOP rusza też przedsprzedaż Sony Ericssona XPERIA Play.



Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
23. ~stokrotka
0

2013-03-23 21:52:58

bardzo ciekawy telefon tylko szkoda że kręci filmy tylko w formacie VGA a nie FULL HD i nie ma wejścia HADMi wielka szkoda

Odpowiedz

22. senshiro
1

2011-04-19 19:43:31

Droższy niż iPhone 4 :-O

Odpowiedz

21. ~
0

2011-04-19 17:26:46

A jeżeli chodzi o taryfy biznesowe- czy są jakieś zmiany? czy są obniżkie na telefony etc , jak jest z resztą kosztów- np. za smsy czy połączenia, jakieś dodatkowe przywileje?

Odpowiedz

20. ~player
0

2011-04-19 16:44:47

Maja ten telefon w oficjalnym sklepie producenta za ok 2tys zl, oba kolory. Sprawdzcie sami na sonyericsson-sklep

Odpowiedz

19. ~power user
1

2011-04-19 12:27:43

zaj... drogo jak na telefon do gier ze starutkiego playstation.

Odpowiedz

18. ~hosten
0

2011-04-19 12:16:00

oj tam oj tam ja mam lat 25 i nadal spędzam wolny czas na grach, moi kumple tak samo, tak przynajmniej łatwiej mi sie bedzie ruszyc z domu, skoro i poza nim mogę grać;D a 10 - 11 latki mają rodziców i babcie;D no jacha że nie wszystkich stać, ale sa i tacy co nie maja co robic z kasą ,lepiej niech wydadzą na nowy gadżet a nie na alkohol!! oo!!

Odpowiedz

17. MiRekin
1

2011-04-19 12:06:38

@16 pracują, ale wiesz, od wieku 16-17, a nie 10-11. Po 16ce myślę, że ten telefon nic ciekawego nie proponuje dla człowieka. Znając samego siebie, ja bym krzyczał cały czas ''MAMO, TO CHCĘ, TO CHCĘ, MAMOO'' kiedy miałem 10 lat i już istniałby taki gadżet. Teenagerowi to taki coś już nie przypada do gustu, jeśli nie jest komputergeekiem. Ale naprawdę, trochę przesadzili z ceną, bo jest z kosmosu. Ciekawy jestem, jakie będą wyniki po pierwszym miesiącu. Ja głosuję na arc. Choć naprawdę, nie Play na złego, tylko że jest nie dla mnie, i jest drogi.

Odpowiedz

16. ~hosten
0

2011-04-19 10:32:11

no w sumie troszkę dragawo, ale fani gier komputerowych muszą mieć i to... w każdym razie ja na pewno sobie kupię! a zresztą młodzi też pracują więc o. na coś muszą wydać te pieniądze, a na to warto;D

Odpowiedz

15. ~
1

2011-04-19 08:46:44

no to jest joke ;d VIP max i jeszcze za telefon ponad trzy banieczki zaplacic. a w najpopularniejszych abo wydatek ok 1500 zl. pogielo ;) za 2 galki, lol

Odpowiedz

14. Michalos
1

2011-04-19 08:43:39

@12 ja (25 lata) z chęcią bym sobie kupił taki :) ale za tą kasę, to mam praktycznie 2x Wave 8500 lub jak kto woli Desire HD, z tymi samymi podzespołami. (chodzi mi o abo 59zł)

Odpowiedz

13. ~Patryczek
1

2011-04-19 08:15:13

@bociek - ma racje ten telefon to zabawka dla młodych, wątpię że duzo osób bedzie stac na tego fona

Odpowiedz

12. ~bociek
0

2011-04-19 08:09:39

Xperia play jak domniemam przeznaczona jest dla młodych użytkowników więc się pytam skąd oni na nią wezmą?

Odpowiedz

11. orson_dzi
1

2011-04-18 21:48:35

Aż włos się jeży jak widzę ile trzeba dopłacić za kilka klawiszy i dwie gałki analogowe gratis. @10 Arc jest z lekka mówiąc boska ale ekran żre prąd jak dziki.

Odpowiedz

10. Artur051
0

2011-04-18 21:46:08

No z cenami troszkę przegięli ;), Ale jak Xperia PLAY stanieje, to któż wie, może będzie następcą mojej Xperii X10 ;) Design Xperii Play tak samo mnie uwiódł jak X10tki czy Arc ;)

Odpowiedz