DAJ CYNK

Sony Ericsson Vivaz dostępny w Polsce

20.03.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9673

Ważne 0

0

Do sprzedaży w Polsce trafił smartfon Sony Ericsson Vivaz. Nowoczesne urządzenie oferuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix oraz możliwość nagrywania wideo jakości HD przy 30 klatkach na sekundę. Nowością w świecie telefonów komórkowych jest autofokus stale pracujący podczas nagrywania filmów.

Do sprzedaży w Polsce trafił smartfon Sony Ericsson Vivaz. Nowoczesne urządzenie oferuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix oraz możliwość nagrywania wideo jakości HD przy 30 klatkach na sekundę. Nowością w świecie telefonów komórkowych jest autofokus stale pracujący podczas nagrywania filmów.

W telefonie nie zabrakło WiFi, HSPA,. GPS-u, radia FM, złącza kart microSD (8 GB) i gniazda JACK 3,5 mm. Symbian S60 piątej edycji rozpędza 720-megahercowy procesor. Oporowy ekran dotykowy ma rozdzielczość 360 x 640 pikseli i wyświetla 16 mln kolorów. Całość waży 97 gramów i ma jedynie 12,5 mm w najgrubszym miejscu.

Telefon udało nam się namierzyć w Media Markcie w cenie 1699 zł. Zapewne urządzenie niebawem trafi do szerszej dystrybucji.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
91. ~gienia
0

2011-02-10 17:32:08

nic nie wim;)

Odpowiedz

90. ~nourii
0

2010-05-12 17:33:24

ej a wiadomo kiedy będzie on już w salonach ???? Orange lub plus ??? I ile będzie kosztował ?????

Odpowiedz

89. ~moj
0

2010-04-23 04:44:33

ciekawe czy bęndzie tak felerny jak satio ze już w paru krajach go wycofali bo chyba będe zmuszony na ten tele;) bo w erze omni hd nie ma to se wezme iphona3gs sprzedam za jakeś 2000zl i se kupie omnie hd i vivaz chyba że apple tak poleci na ryj ż beńdzie nowy kosztował nie całe 2000zł ale to i dobrze bo omnia hd spadnie z ceny i vivaz tak jak c905 w ciągu roku z 2000zł do 900zl na allegro

Odpowiedz

88. ~weasel
0

2010-04-21 01:10:59

wraz z telefonem jest karta 8gb w zestawie. niewiele, jesli ktos chcialby tym krecic filmy 720p z dzwiekiem, wychodzi jakies 35 minut ;) . telefon niczego sobie, mam go od miesiaca, bateria trzyma max 2 dni. ekran dotykowy, dosc precyzyjny, mozna grubymi paluchami smsy pisac i to dziala. malo softu na symbiana, coz to tylko tlefon z gadzetami ;) , jak ktos szuka kombajn multimedialny to polecam xperia x10 z androidem. Tyle ze to akurat wielkie, tak jak htc hd2

Odpowiedz

87. ~kierowca_kombajnow
0

2010-04-16 10:40:40

moim zdaniem te ekrany dotykowe to rewelacja... jeszcze nigdy nie miałem takiej komórki, chętnie bym wreszcie jedną wypróbował.

Odpowiedz

86. ~magda
0

2010-04-15 10:37:32

no bardzo ładny ma jakość.dobra sprawa jest ta kamera HD. wreszcie można będzie normalne nagranie robić bo do tej pory trochę nie były ładne te nagranie co normalny telefon robił

Odpowiedz

85. ~hudo
0

2010-04-13 16:22:55

Taką kamerą można bardzo robić dobre wideo i zdjęcia. Zobacz ten film: http://www.youtube.com/watch?v=hbA3O-w-szE

Odpowiedz

84. ~jahaczukalbasu
0

2010-04-13 15:30:04

no tak, bez karty SD się nie obejdzież... ma kamerę HD i ma tylko 75 Mega pamięci? To chyba jakiś nonsens :P Ale prawdę mówiąc karta SD jak na dzisiejsze czasy nie jest dużym wydatkiem...

Odpowiedz

83. ~Kasia
0

2010-04-13 12:19:50

mam ten telefon jest zajefajny i mam karte w nim 8 gb

Odpowiedz

82. ~artur
0

2010-04-07 11:41:56

74Mb co nie za duzo.ale możesz sobie kupić kartę pamięci micro SD.wtedy nie będziesz miał problemów z miejscem.

Odpowiedz

81. ~jacek
0

2010-04-06 12:36:28

co za telefon.super..bardzo mi się spodobał.wreszcie zrobili telefon z taka kamera co naprawdę robi ładne nagranie.mam nadzieje ze od teraz będą robić tylko z kamerka HD.wie może ktoś ile ma pamięci?

Odpowiedz

80. ~takker
0

2010-03-30 12:37:18

no ladny ma obraz.nie dziwie sie ze juz robia telefony z kamerka hd bylo wiadomo ze raz dojdziemy do tego.na klocka filmiku dobrze widac ze jest ladny, tylko ciekawe jaki ma pamiec bo do takiej jakości troche potrzebne.

Odpowiedz

79. ~klocek
0

2010-03-23 16:21:57

Cześć! Tutaj jest reklama o nowej komórce, Sony Ericsson Vivaz. http://www.youtube.com/watch?v=QyF6DrIgYQQ i rzeczywiście dobry film robi :)

Odpowiedz