DAJ CYNK

Sony Ericsson: Shakira, Shakira...

06.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5609

Ważne 0

0

Po Xperii X10 w wersji Maxi i Xperii X10 w wersji Mini przyszła pora na wersję Medium. Nazwa kodowa nowej Xperii to Shakira, jak więc się nietrudno domyślić - będzie to telefon muzyczny.

Po Xperii X10 w wersji Maxi i Xperii X10 w wersji Mini przyszła pora na wersję Medium. Nazwa kodowa nowej Xperii to Shakira, jak więc się nietrudno domyślić - będzie to telefon muzyczny.

Sony Ericsson szaleje z rozmiarami. 120-milimetrowa Xperia X10 dla wielu osób może okazać się zbyt dużym telefonem, dla innych wyzwaniem nie do pokonania będzie 83-milimetrowa Xperia X10 mini. Producent postanowił więc, że doda do swojego portfolio Shakirę - telefon będący gdzieś na środku drogi między gabarytami już dostępnych X10-tek.

Oprócz informacji o gabarytach i rozmytego zdjęcia wiemy aktualnie o Shakirze bardzo niewiele. Wiele wskazuje na to, że telefon będzie miał ekran o rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli) i najprawdopodobniej trafi na rynek z nowiutkim Androidem 2.2 Froyo.

Źródło tekstu: unwiredview, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~-.-
0

2010-11-21 16:46:41

Froyo(2.2) na starcie?? Coś się chyba pomyliło.. Jakim cudem ja mam 1.6 i aktualizacji jeszcze nie ma, a jak będzie, to do 2.1...

Odpowiedz

19. yolly3
-1

2010-06-07 18:39:17

wiejska siekira z telefonem gratis:))) to sie postarali o kolejna porazke

Odpowiedz

18. ~heh
0

2010-06-07 18:38:59

A skąd wies, że koszmarna cegła- jak narazie to jest tylko jedno rozmazane zdjęcie zrobione pewnie *** szajsungiem, na którym niewiele widać. Tak tylko można okreśnić twoją wypowiedź.

Odpowiedz

17. DJ-W
-2

2010-06-07 14:12:44

Kolejna koszmarna cegła ze znaczkiem SE.Tylko tak można określić ten wynalazek.

Odpowiedz

16. kojot67
-1

2010-06-07 13:43:42

Telefony, telefony.... a kiedy w końcu do nich porządne baterie zrobią, co by trzymały np z miesiąc, przy normalnym uzytkowaniu. HA

Odpowiedz

15. ~Yes
2

2010-06-07 11:01:22

ja jestem posiadaczem X10 i jest to jeden z najlepszych telefonów ostatniego czasu. Szybkość pracy, stabilność, intuicyjność - dla mnie bomba. Pomijam fakt, że można się od niego uzależnić :)

Odpowiedz

14. ~ola
2

2010-06-07 08:58:57

1# a Ty potrafisz cokolwiek zaśpiewać? Shakira nie jest złą piosenkarką ma potężny głos. A co do telefonu to czekam na więcej informacji. Zapowiada się ciekawa X10-tka:)

Odpowiedz

13. ~ala
-2

2010-06-07 03:26:25

a kubus puchatek tez bedzie?

Odpowiedz

12. ~
0

2010-06-06 20:02:52

11@ kotlety? To sie nazywa seria modeli, w tym wypadku xperia ktora lacza podobny design. Wiec czemu sie nie czepiasz serii corby od samsunga? Albo cookie od lg? A juz o nokii nie wspomne(serie 2xxx, 5xxx itp.) poza tym pokarz mi producenta ktory co miesiac pokazuje cos nowego. Ostatnia prawdziwa nowosc od nokii? N900(chociaz to n810 z gsm wiec mozna sie spierac)o n8 nie mowie bo nie jest dostepna nowosc od lg? Bl40(ale tylko design) se? To xperia purenes i x10 jedynie samsung jest w stanie wypuszczac nowosci czesto. Najczesciej polkowe(cena-wyposarzenie) ale i technologicznie daje rade: s-amoled, bada, bt3.0 i procesory.

Odpowiedz

11. ~mnc
0

2010-06-06 17:35:18

po powiedzmy, ze udanym X10, se nadal odgrzewa kotlety... nie stac ich na nowa koncepcje, to rabia w kolko jeden pomysl. jak to z reszta bylo od dluzszego czasu. myslalem ze X10 bedzie przelomem i se zacznie robic cos wiecej, ale widze ze raz na 5 lat nowy pomysl to max na co ich stac...

Odpowiedz

10. ~Octopus
0

2010-06-06 17:32:13

ad .1 >>nemo2009 Ty zapewne lepiej śpiewasz.. ,że o innych walorach nie wspomnę.Na chwilę obecną tak na prawdę nic nie wiemy.. więc po co to ciśnienie ?

Odpowiedz

9. ~
0

2010-06-06 15:46:58

Gwoli scislosci ta rozdzialka w tym i innych przypadkach sadzac po proporcjach ekranu to raczej 1/16FHD.

Odpowiedz

8. ~
0

2010-06-06 15:36:58

to tylko nazwa kodowa wiec spokojnie... Cieszcie sie ze tej serii nie nazwali ich troje albo maly ben duzy ben i pol ben

Odpowiedz

7. ~hettman
0

2010-06-06 15:34:20

a jako dzwonek w ww. Shakize w std. bedzie "odglos rabanych stolow" z "Siekierezady" w wykonaniu Kaziuka :)

Odpowiedz