DAJ CYNK

Sony Ericsson PS Phone już 9. grudnia?

25.11.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12

Ważne 0

0

9. grudnia odbędzie się specjalne spotkanie Sony Ericsson France, podczas którego zaprezentowane ma być urządzenie służące do grania i telefonowania. Czyżby chodziło o legendarny już PS Phone?

9. grudnia odbędzie się specjalne spotkanie Sony Ericsson France, podczas którego zaprezentowane ma być urządzenie służące do grania i telefonowania. Czyżby chodziło o legendarny już PS Phone?Na temat PS Phone spekulowano już lata temu. Informacje na temat urządzenia będącego ziszczeniem marzeń wielu graczy były jednak do zeszłego miesiąca jedynie niepotwierdzonymi plotkami. W październiku do sieci trafiły pierwsze zdjęcia PlayStation Phone i wygląda na to, że już za 2 tygodnie Sony Ericsson oficjalnie przyzna się do swojego nowego dziecka.

Według ostatniej fali informacji, telefono-konsola będzie miała niespotykany w świecie Androida ekran, o rozdzielczości rzędu tej w telefonie Apple iPhone 4. Wiemy też o 512 MB pamięci RAM, procesorze taktowanym zegarem 1 GHz i Androidzie 2.3 Gignerbread. Po rozsunięciu telefonu zamiast sprzętowej klawiatury QWERTY zobaczymy manipulator kierunkowy, przyciski funkcyjne i duży touchpad.

Sony Ericsson France zapowiada najbardziej ekscytującą prezentację od 10 lat. Na zaproszeniu pojawiły się oznaczenia znane całemu światu odkąd pierwsze PlayStation trafiło na rynek. W tym momencie pozostaje jedynie trzymać kciuki.

Źródło tekstu: mobile-review, wł

Komentarze
Zaloguj się