DAJ CYNK

Sony Ericsson P900 otrzymał Certyfikat tygodnika WPROST

19.04.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Sony Ericsson P900 w konkursie "Certyfikat Wprost 2004" zyskał uznanie nie tylko jurorów ale i internautów.

Sony Ericsson P900 w konkursie "Certyfikat Wprost 2004" zyskał uznanie nie tylko jurorów ale i internautów.

W organizowanym już po raz czwarty przez tygodnik Wprost konkursie "Certyfikat Wprost" firma Sony Ericsson oprócz dyplomu otrzymała prawo rocznego posługiwania się tytułem i znakiem graficznym Certyfikatu. "Certyfikat Wprost" otrzymują firmy, które przedstawią rozwiązania, produkty lub programy najbardziej innowacyjne i zasługujące na miano rozwiązań nowej ery informatycznej. Tygodnik Wprost poddaje otrzymane propozycje osądowi internautów oraz kapituły konkursu.

"Certyfikat Wprost firma Sony Ericsson otrzymuje po raz pierszy. Cieszę się, że został doceniony właśnie telefon Sony Ericsson P900, który symbolizuje wszystko co kryje się pod hasłem "mobilna komunikacja multimedialna" – powiedziała Lilla Pawelec, szef polskiego oddziału Sony Ericsson.

Wyposażony w funkcje nagrywania filmów wideo, dotykowy ekran o 65 tys. kolorów oraz zwiększoną pamięć do 48 MB ram, Sony Ericsson P900 jest nie tylko telefonem o wysokiej jakości, ale także zapewnia użytkownikom wszystkie funkcje oferowane przez PDA/organizer.

Źródło tekstu: Sony Ericsson

Komentarze
Zaloguj się