DAJ CYNK

Sony Ericsson LiveView - androidowe okienko

29.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7

Ważne 0

0

Sony Ericsson LiveView to zdalnie działający mikro wyświetlacz, przekazujący to, co dzieje się na twoim telefonie komórkowym. Gadżet synchronizuje się z telefonami z sytemem Android.

Sony Ericsson LiveView to zdalnie działający mikro wyświetlacz, przekazujący to, co dzieje się na twoim telefonie komórkowym. Gadżet synchronizuje się z telefonami z sytemem Android.Sony Ericsson LiveView, łącząc się poprzez Bluetooth, dostraja się bezprzewodowo do telefonu. Gadżet ma 1,3-calowy ekran OLED o rozdzielczości 128 × 128 pikseli i pracuje na baterii około 4 dni. Wymiary LiveView to 35 x 35 x 11 mm. Akcesorium to pozwala użytkownikowi zdalnie kontrolować telefon, bez potrzeby wyciągania go z kieszeni czy z torebki. Dzięki Sony Ericsson LiveView można przeczytać wiadomości tekstowe, zobaczyć rozmowy przychodzące i śledzić na bieżąco najnowsze wpisy na portalu Facebook czy Twitter.
Urządzenie pozwala użytkownikowi kontrolować także funkcje muzyczne telefonu z maleńkiego wyświetlacza, m.in. wybierać utwory i regulować głośność dźwięku. Akcesorium posiada także kalendarzowe przypomnienia, wyświetlanie wydarzeń z kalendarza oraz inne aplikacje telefoniczne.

LiveView można przypiąć gdziekolwiek. Niewielki rozmiar urządzenia, pozwalający na przypinanie go do paska od zegarka, breloczka do kluczy albo do laptopa, sprawia, że akcesorium te jest wygodnym dodatkiem, który pomaga być zawsze w łączności.

Aby wyszukać aplikacje, które współpracują z Sony Ericsson LiveView, firma Sony Ericsson opracowała aplikację LiveWare Manager. Będzie ona przeglądać Android Market w poszukiwaniu aplikacji kompatybilnych z LiveView, a następnie będzie przedstawiała je użytkownikom. Aplikacja Sony Ericsson LiveWare Manager będzie dostępna na Android Market lub instalowana wcześniej na telefonach.

Sony Ericsson LiveView będzie dostępny w sklepach od IV kwartału 2010 roku.Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł

Komentarze
Zaloguj się