DAJ CYNK

Solorz-Żak: po prądzie przyjdzie pora na gaz

27.05.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8950

Ważne 6

11

Telewizja, internet, telefon, prąd - te usługi dostarczają już klientom spółki z grupy Cyfrowego Polsatu. Potem przyjdzie pora na gaz - powiedział podczas konferencji PIKE Zygmunt Solorz-Żak.

Telewizja, internet, telefon, prąd - te usługi dostarczają już klientom spółki z grupy Cyfrowego Polsatu. Potem przyjdzie pora na gaz - powiedział podczas konferencji PIKE Zygmunt Solorz-Żak.

Jak dodał, spółki już zaczęły interesować się tematem dostarczania gazu odbiorcom indywidualnym. Pierwszych ofert nie należy oczekiwać jednak wcześniej niż za 2-3 lata.

Potem pewnie przyjdzie kolej na wodę, śmieci... Dzięki temu zlojalizujemy klientów, zapewniając im usługi w atrakcyjnych cenach - powiedział TELEPOLIS.PL Zygmunt Solorz-Żak.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
66. ~
0

2014-05-28 17:30:42

Zycze zdrowego zachłysniecia sie gazikiem.

Odpowiedz

65. ~HYJY
-1

2014-05-28 12:49:12

Polsat I PLUS JUŻ PRZERABIAŁEM I DZIĘKUJE ZA ICH PAZERNOŚĆ I NIBY NIEUMYŚLNE WPROWADZANIE W BŁĄD .

Odpowiedz

64. wlo
0

2014-05-28 11:21:55

Nie ma obowiązku przecież. Ale pomyśl - ile można zarobić na edukowaniu ludzi... Zamiast jednym postem przestrzegać, może zajmij się profesjonalnie edukacją? Wczoraj jeden mój kolega mi powiedział, że lobby tych wszystkich małych prywatnych wyższych "uczelni" jest winne żenującemu poziomowi szkół wyższych (poziomem matury, w tym np. brakiem matury z matematyki). Bo jakby nie było ludzi z maturą, to na kim by zarabiali, skoro ci z maturą by do publicznych szkół poszli? Tak też można uzasadniać wiele rzeczy ;-)

Odpowiedz

63. ~amigo
0

2014-05-28 11:14:48

Ja przestrzegam przed pakowaniem wszystkiego do jednego dostawcy ponieważ zabija to konkurencję oraz uwiązuje nas u jednej firmy do wszystkiego i ciekawe co potem się dzieje jak chcemy jakąłś jedną usługe przenieśc do konkurencji, a tu klops się nie da bo wszystkie sa razem spętane..........

Odpowiedz

62. ~
0

2014-05-28 11:14:38

gdy bym ja miał taką kasę jak polsat to nie fundował bym telefonów za złotówkę czy usług za 50 procent tylko olewał bym klientów a kasę wydałam na wyspach hula gula

Odpowiedz

61. ~FKICHA
0

2014-05-28 11:02:52

plus próbuje sprzedawać prąc ale chyba z marnym skutkiem, zachodzę w głowę co za idioci chcą żeby to sprzedawać dla CHWAŁY i zabawy bez pieniędzy, to chyba jakieś kuriozum.Konkurencja prądowa płaci za sprzedaż a "spryciarze" z Polsatu uważają że ludzie nie mają co robić i że lepiej ich straszyć zamiast motywować. Życzę powodzenia, zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie ???????

Odpowiedz

60. ~
0

2014-05-27 23:50:49

59,przejrzyście i co miesiąc,to duża zaleta,dwa w jednym,trzeba się dowiedzieć czy dają zniżki na prąd + tel + net,jak tak to się jeszcze bardziej będzie opłacało,a jak nie to zysk taki jak napisałeś co miesiąc i proste rachunki bez miliona szczegółów

Odpowiedz

59. ~mirekb
1

2014-05-27 23:36:42

powodzenia..nad prądem jednak mysle.rozliczanie co mes to duża przejrzystosc za same kwh,reszta to jak oplata za utrzymanie łącza;-)

Odpowiedz

58. ~
-2

2014-05-27 23:29:40

i jeszcze pokolorowali by licznik na różowo :)

Odpowiedz

57. ~jarko
1

2014-05-27 23:24:28

Uff, dobrze, że nie T-Mobile, bo by brali 4gr za sprawdzenie stanu licznika :D

Odpowiedz

56. ~
0

2014-05-27 23:02:57

53,wszystko zależy od ofert,warunków,jak ktoś ma komórkę,net mobilny, jeśli do tego może być zniżka i jeszcze CP 1 zł całą umowę to może się opłacać,a net stacjonarny wielu nie jest potrzebny tym którzy się przemieszczają,więc dla mnie to nie jest wada, a jeśli będą zniżki za korzystanie z prądu i gazu i proste cenniki, to ludzie w to wejdą, ja wstępnie jestem chętny, poczekam,poobserwuje,zapoznam się z warunkami zniżek i podejmę decyzje

Odpowiedz

55. Halset
1

2014-05-27 22:57:42

@46 Obecnie nieważne gdzie masz prąd. Przesył i obrót to dwie inne sprawy. Doucz się chłopcze bo czytać Ciebie nie idzie.

Odpowiedz

54. Halset
1

2014-05-27 22:56:04

I znowu ciekawy spamuje i pisze bzdury! Dźizas! Istny troll. Żeby chociaż coś prawdą było......

Odpowiedz

-2

2014-05-27 22:37:58

Wszystko ładnie, pięknie, tyle że brakuje tu jednej, podstawowej usługi - internetu stacjonarnego. Póki tego nie ma, to prędzej skonsoliduje się z UPC niż z Plusem. Druga sprawa to opcja DVB- T. I cała układanka zaczyna powoli brać w łeb. Moim zdaniem nie warto dać zapakować się w pakiet usług, bez względu na operatora.

Odpowiedz

52. ~
-3

2014-05-27 22:17:19

Solożak, a kiedy wywóz śmieci, dostawy pizzy oraz remonty domów i mieszkań w abonamencie?! Ty nie myśl, pajacu, że będziesz w tym kraju Wielkim Bratem.

Odpowiedz