DAJ CYNK

SMS-y do wszystkich dla fanów Play na Facebooku

23.02.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4011

Ważne 0

0

Sieć Play przygotowała promocję dla użytkowników ofert na kartę sieci Play, którzy są fanami facebookowego profilu Play. Otrzymać można 20 darmowych SMS-ów do wszystkich sieci.

Sieć Play przygotowała promocję dla użytkowników ofert na kartę sieci Play, którzy są fanami facebookowego profilu Play. Otrzymać można 20 darmowych SMS-ów do wszystkich sieci.

Po podaniu swojego numeru telefonu w specjalnej facebookowej aplikacji, na konto przelane zostaną 2 zł (ważne przez 30 dni), za które można nabyć SMS-y do wszystkich sieci.

W promocji wziąć udział mogą numery prepaid w taryfach Play Fresh, Lubię to! oraz RedBull Mobile na kartę. Akcja trwa do 24. lutego, do godziny 12:30.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
45. ~
0

2012-03-04 20:48:47

wyjaśniam czeka bylomiec co najmniej 16 znajomych to był tajny warunek . a te dwa złoty przyszło na konto główne bez żadnego powiadomienia czy odnotowania a więc jak ktoś korzysta z konta głównego i mu się cały czas stan konta zmienia to łatwo było przegapić te 2zł

Odpowiedz

44. ~mirr
0

2012-03-04 19:42:39

fajna promocja tylko z tego co wiem nie każdy dostał te 2 zł więcej osób jednak nie dostało sądząc po wpisach na facebookowym profilu Play, a szkoda bo kwota mała a poskąpiono nawet jej swoim klientom.

Odpowiedz

43. pablo_79
0

2012-02-28 21:17:39

@32, przecież co chwilę odświeżają i dokładają coś nowego. Play miał być prosty, a teraz już się trudno się złapać w tych zawiłościach i taryfach. @33, 2 zł, ale są totalnie gratis, więc nie ma co marudzić, bo dobre i to, choć np. ja w Heyah wykupuję pakiet 1000 smsów do wszystkich sieci za 9zł.

Odpowiedz

42. ~mirekb
0

2012-02-23 23:03:54

@41 pasmo 1,8GHz kosztuje ;-) p4 będzie uparte ale to i tak w3 wezmie wiekszosc.wszystko na to wskazuje.na pasmo 4g(hspa+ 900) p4 wydalo tylko 50 mln euro.pytanie brzmi wiec ile wyda na resztki 1,8 by normalnie konkurowac?

Odpowiedz

41. toms
0

2012-02-23 22:37:47

Oferta roku ;-) Nie przypuszczałem, że Play upadnie tak nisko.

Odpowiedz

40. Blank
0

2012-02-23 21:58:53

Regulamin: Podany numer nie będzie przetwarzany w innym celu, niż przekazanie Doładowania. No to mnie przekonało i bęc... "Za mały staż" :D

Odpowiedz

2012-02-23 19:15:33

@19, @27, @34 ja na lewym facebook mam tylko samego siebie i promocja działa więc ilość kontaktów i starz nic nie ma z ta promocja wspólnego :-)

Odpowiedz

38. ~
0

2012-02-23 18:17:55

Dobrze że dla fanów, a nie dla fanbojów :D

Odpowiedz

37. ~
0

2012-02-23 18:15:01

hey mam malo znajomych aby sie zalapac jak ktos moze to niech wysle mi zaproszenie moje dane to mariusz mazue

Odpowiedz

36. ~
0

2012-02-23 17:53:35

@33 Lepsze to niż pakiet na 5 dni!

Odpowiedz

35. Kubus
0

2012-02-23 17:52:07

33 jednorazowocto nieiwiele ale w skali roku jak ktoś łapie takie promocje uzbiera niemało bonusów.

Odpowiedz

34. ~
0

2012-02-23 17:45:44

Ilu minimum trzeba miec znajomych aby przedluzyc na 30dni piszcie

Odpowiedz

33. ~hehe
0

2012-02-23 17:41:27

2zł gratis - normalnie szał :)))

Odpowiedz

32. ~
2

2012-02-23 17:33:22

Ja także czekam, na odświeżenie prepaida - jakieś nowe oferty by się przydały.

Odpowiedz