DAJ CYNK

Smartfony LG jednak dostaną Gingerbread

10.12.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3612

Ważne 0

0

LG zmieniło zdanie i zaktualizuje swoje smartfony do najnowszej wersji systemu Android.

LG zmieniło zdanie i zaktualizuje swoje smartfony do najnowszej wersji systemu Android.

Wcześniej LG poinformowało, że nie uaktualni swoich telefonów z powodu niewystarczającej mocy obliczeniowej procesorów wbudowanych w urządzenia. Twórcy Androida twierdzą natomiast, że praktycznie każdy telefon poprawnie współpracujący z systemem w wersji 2.2 będzie działał na nowszej wersji.

LG zaktualizuje wszystkie smartfony z serii Optimus One, które obecnie używają systemu Android w wersji Froyo, do wersji Gingerbread. Szczegółowy harmonogram aktualizacji zostanie podany w odpowiednim czasie. Serdecznie przepraszamy za pomyłki i nieporozumienia w tej sprawie. - napisało w oficjalnym oświadczeniu LG.

Z wiadomości tej powinni się cieszyć użytkownicy popularnego w Polsce modelu LG Swift Plus, sprzedawanego za oceanem jako LG Optimus One.

Więcej na temat tej sprawy pisaliśmy w tej wiadomości .

Źródło tekstu: LG

Komentarze
Zaloguj się
16. ViNYL
0

2010-12-13 10:55:49

13: Ja tam się nie dziwię, że budżetowych modeli nie będą aktualizować, z czegoś różnica w cenie musi wynikać. Dobrze, że do GT540 jest 2.1, liczyłem że 1.6 zostanie.

Odpowiedz

15. rcicho
0

2010-12-11 14:39:54

Ad 13. Bo tu nie o starego Shifta chodzi który i tak kilka tygodni temu dostał aktualizacje do 2.1. Tu mowa o rodzinie telefonów wywodzacych się od Optimusa One i które już defaltowo mają Androida 2.2.

Odpowiedz

14. Vincenzo
0

2010-12-11 12:29:08

Dobrze ze zmienili zdanie.

Odpowiedz

13. ~mietek spod budki z piwem
0

2010-12-11 11:15:45

z czego mam sie cieszyc majac swift? na razie nawet 2.2 nie ma wiec o co chodzi w tym art?

Odpowiedz

12. ~Arti
0

2010-12-11 10:26:32

@11 Też nie polegam na jednej sieci dlatego nie "utraciłem" kontaktu ze światem. Ale jak na razie cisza o tym co się stało. Pzdr.

Odpowiedz

11. ~r
0

2010-12-10 21:44:16

#7: no też mnie ciekawi co się stało w Erze. Odetkało się dopiero około 9:30-10:00 a akurat musiałem rano zadzwonić. Dobrze że mam też numery w innych sieciach bo bym się bardziej zdenerwował. Jak widac na jednej sieci polegać nie można.

Odpowiedz

10. AbrahaM
0

2010-12-10 20:41:24

5: bo Android się rozwija, w odróżeniu od systemów pod opieką Finów, czy najnowszego (Windows Phone 7) systemu od MS. Jeśli Tobie nie odpowiadają newsy o aktualizjach, to ich nie czytaj..

Odpowiedz

9. ~
0

2010-12-10 20:13:48

Lg GT540 nadal nie ma oficjalnej aktualizacji do 2.1/sieć Era/ i nie wiadomo kiedy będzie

Odpowiedz

8. kwistas
0

2010-12-10 19:33:54

6. każdy telefon który obsługuje oficjalnie 2.1 spokojnie będzie miał nieoficjalnie 2.2 i 2.3, bez specjalnego jęczenia do LG/SAMSUNGA itp. o wydanie aktualizacji, często nieoficjalne aktualizacje są lepsze od producenckich, taki Cyjan robi furorę ;)

Odpowiedz

7. ~Arti
0

2010-12-10 18:45:35

A o awarii Ery dzisiaj rano w Warszawie ok. g.8:50 nikt nie pisze. Myślałem że to wina mojego telefonu, ale jak się okazało nie tylko ja nie mogłem ani dzwonić, ani wysyłać sms-ów...

Odpowiedz

6. ~
0

2010-12-10 18:34:44

Mnie juz tez znudzily te informacje kto i kiedy zaktualizuje albo kto i dlaczego nie zaktualizuje. Te informacje faktycznie powinny byc podawane w jakims temacie zbiorczym albo podane gdy juz bedzie dostepny update bo teraz uzytkownicy beda sie niecierpliwic.Co do Samsunga to Spica ma 2.1 ale juz jest dostepna nieoficjalna 2.2 w wersji alpha,nawet dobrze dzialajaca.Szczegoly na samdroid.net albo android.com.pl /Taczian

Odpowiedz

4. ~
0

2010-12-10 17:34:02

Widać jaki PR LG takie notki prasowe ;-)

Odpowiedz

3. ms93
0

2010-12-10 17:33:14

2: Samsung nie ma w zwyczaju aktualizowac swoich telefonow - jak chcesz nowy system, to kup nowy telefon. Z tego powodu tez ich pozegnalem.

Odpowiedz