DAJ CYNK

Smart Dom, czyli po 10 zł zniżki za kolejne usługi Plusa i CP

13.02.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 28827

Ważne 14

7

SmartDom to nowy, wspólny mechanizm promocji usług Plusa i Cyfrowego Polsatu. Za każdą dodaną usługę można otrzymać 10 zł rabatu na całą długość trwania umowy. Promocja startuje 18. lutego.

SmartDom to nowy, wspólny mechanizm promocji usług Plusa i Cyfrowego Polsatu. Za każdą dodaną usługę można otrzymać 10 zł rabatu na całą długość trwania umowy. Promocja startuje 18. lutego.

Minimalnym abonamentem, który bierze udział w promocji, jest 59,90 zł w przypadku telewizji oraz 39,90 zł w wypadku telefonu lub Internetu mobilnego. W ramach Smart Domu można w jeden pakiet połączyć do 3 usług telefonicznych, 3 dostępu do Internetu oraz 3 telewizyjnych. Przy maksymalnym wykorzystaniu pakietu daje to 80 zł miesięcznej zniżki (zniżka jest za drugą i każdą kolejną usługę do 9).

Usługi promować będzie Joanna Brodzik i Paweł Wilczak (Kasia i Tomek) pod hasłem Oszczędzanie przed dodawanie.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
63. ~piotr
0

2017-08-31 17:45:52

Polsat z Plusem to banda złodziei. Nie informują o szczegółach. Miałem tel. jako trzecia usługę i zamiast złotówki płaciłem 35 zł bo podobno abonament wysoki i jest jedynie zniżka (gdzie w konkurencji taki abonament około 30 zł kosztuje). Co gorsza zostałem poinformowany że przy rezygnacji z trzeciej usługi (telefon) zniżka na internet jako drugi produkt zostaje -50% ale to nieprawda !!! rezygnując z jakiejkolwiek usługi której umowa minęła traci się wszystkie zniżki na wszystko !!!!!!!

Odpowiedz

62. ~areko86
1

2014-12-31 15:07:16

Nie wygląda to tak wcale kolorowo. Posiadam dekoder CP i w związku z tym że kończyła mi się umowa w Play postanowiłem skorzystać z oferty SMART DOM Plusa, wszystko przez telefon (bo tak zawierałem umowę) było ładnie, pięknie, ze względu na to, że miałem już problemy z CP postanowiłem kilkakrotnie dopytać konsultantkę czy aby na pewno za LTE jako trzecia usługa będę płacił tylko 1 zł miesięcznie i za każdym razem to potwierdzała, a więc się zgodziłem. I przez 3 miesiące było ok, aż do dzisiaj kiedy to dostałem rachunek za internet mobilny na 36,64zł, wykorzystałem może 1GB transferu i tyle. Poprosiłem przez kontakt mailowy Plusa o wyjaśnienie zaistniałej sytucji i otrzymałem odpowiedź: W nawiązaniu do poruszonej kwestii informuję, że dla numeru 603****** został naliczony rabat w wysokości 10 złotych (brutto). Rabat z tytułu Superoferty nie został przyznany, ponieważ umowa dla wspomnianego numeru została podpisana w okresie dłuższym niż 10 dni od momentu złożenia zamówienia na usługę 723****** (Nowa Umowa I).W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do ponownego kontaktu.Z poważaniemKostiantyn *******Internetowa Obsługa Klienta>Jak to możliwe skoro zawierałem obie umowy w jednym czasie? Postanowiłem przybliżyć całą sytuację i otrzymałem wyczerpującą odpowiedź:Wyjaśniam, że stanowisko w tej sprawie zostało przedstawione w liście z dnia 29.12.2014.Z poważaniemKostiantyn *******Internetowa Obsługa Klienta

Odpowiedz

61. ~AAGA
1

2014-09-29 12:33:22

zgadzam sie z marco, maz wzial smartdom jak sie okazalo rachunki za trzy miesiace wyniosly 600zl, i to jest oszczedzanie..... rabat dziala po 3 miesiacach a nikt tego nie mowi wczesniej, UWAZAJCIE

Odpowiedz

60. ~gosc
1

2014-07-16 21:56:23

wszystko fajnie ale jak dla mnie sciagneli logo po topdom.com.pl

Odpowiedz

59. ~Orzeszeq
1

2014-05-27 13:54:40

Plus I cyfrowy Polsat to to samo nie osobne firmy.

Odpowiedz

58. ~marco
1

2014-03-19 07:57:03

moze byscie tak przestali reklamowac ten polszmat w 21 wieku limity i jakosc do bani plajta czeka ten smart dom jak nic a jezeli chodzi o koszty to wcale nie jest tani

Odpowiedz

57. ~Szakalaka
0

2014-02-28 18:47:41

Wszystkim to wyjdzie na dobre. Firmy dzięki temu umocnią się na rynku, a my - abonenci sporo zaoszczędzimy. Moim zdaniem ciekawa alternatywa dla tego co proponuje orange z tym łączeniem usług. Każdy grosz się liczy więc dlaczego z tego nie korzystać? Trzeba poczekać jak to wszystko się rozwinie i co nowego dołączą do tej usługi. Pozdrawiam.

Odpowiedz

56. ~Buduel
1

2014-02-26 19:07:15

Orange zyskał bardzo poważnego konkurenta, w dodatku polsat jest o wiele lepszy jeśli chodzi o TV, a teraz jeszcze LTE, które w Orange kuleje.

Odpowiedz

55. ~Zorro
0

2014-02-26 18:01:48

Obu firmom współpraca wychodzi bardzo dobrze. SmartDom to potwierdzenie tylko tego, że działając wspólnie na rynku mogą osiągnąć jeszcze więcej. Dla nas abonentów to bardzo dobra wiadomość bo wiąże się z oszczędnościami i innymi profitami związanymi z łączonymi usługami. Pozdrawiam!

Odpowiedz

54. ~Wanda
0

2014-02-24 14:01:40

I jeszcze jedno. 10 zł to może nie dużo, ale też trzeba powiedzieć, że na niedrogich w końcu umowach 10 zł ciężko jest zaoszczędzić. Przy wydatku rzędu 100 zł na miesiąc 10 zł to już jest wyraźna oszczędność.

Odpowiedz

53. ~Piotr
-1

2014-02-24 08:44:20

SmartDOM ma wszystko, co nowoczesne gospodarstwo domowe potrzebuje: telefon, tv, internet mobilny. Usługi można dowolnie łączyć, do 9 max. A przy okazji zostanie parę groszy w kieszeni. Praktyczny pakiet usług. Plus i CP się postarali. A to dopiero początek ich współpracy.

Odpowiedz

52. ~Łukasz-ek
0

2014-02-21 15:00:58

Ciekawa akcja. Ktoś kto ceni sobie usługi Cyfrowego Polsatu i sieci Plus na pewno ucieszy się z oferty. Wielu moich znajomych ma telewizje Cyfrowego Polsatu, internet i telefon z Plusa i taka oferta na pewno ich ucieszy. Każda oszczędność która nie wymaga naszego poświęcenia cieszy :D

Odpowiedz

51. ~awen6
0

2014-02-20 19:52:17

jak dla mnie to bardzo doskonałe połaczenie,daje wiele korzyści dla uzytkowników plusa i cyfrowego polsatu.można wiele zaoszczędzić.w zasadzie tego brakowało w ofertach cp.plus dokonał to co jak dotąd było niemożliwe.

Odpowiedz

50. ~Fckk
0

2014-02-20 19:20:32

Oferta nie jest może bardzo atrakcyjna. Przypomina system "oszczędzania" w Orange open. Mam nadzieje, że odświeżona oferta na kartę będzie ciekawsza. A spot reklamowy z Kasia i Tomkiem bomba Bardzo mi się podoba.

Odpowiedz

49. ~zoldak
0

2014-02-20 18:18:08

Dla tych abonamentów, którzy posiadają telewizję w Cyfrowym Polsacie to idealne rozwiązanie. Dzięki połączeniu usług można wiele zaoszczędzić.

Odpowiedz