DAJ CYNK

Slick UI - nowa nakładka systemowa dla Androida

28.10.2010

Dodane przez: Q!

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9

Ważne 0

0

Chociaż HTC jest liderem jeśli chodzi o nakładki systemowe dla Androida, to już wkrótce może wyrosnąć mu poważny konkurent - Slick UI. I chociaż wciąż nie jest on dostępny, to już teraz jego możliwości oraz wygląd przedstawiają się bardzo interesująco.

Chociaż HTC ze swoim Sense jest liderem jeśli chodzi o nakładki systemowe dla Androida, to już wkrótce może wyrosnąć mu poważny konkurent - Slick UI. I chociaż wciąż nie jest on dostępny, to już teraz jego możliwości oraz wygląd przedstawiają się bardzo interesująco.

Głównym elementem interfejsu Slick UI jest centralnie umieszczony okrąg, który został podzielony na cztery części oraz środek. Każda z części daje dostęp do informacji z oddzielnej aplikacji, natomiast środek - prowadzi do połączeń.

Wybranie jednej z ikon aplikacji znajdującej się na okręgu powoduje wyświetlenie poniżej informacji z niej pochodzącej, bez konieczności uruchamia tejże. Zmianie uległo również menu z aplikacjami.

W Slick UI zostało ono podzielone na trzy części - uruchomione aplikacje po lewej stronie, wszystkie aplikacje po prawej oraz centralnie ułożone menu o nieznanej wciąż funkcjonalności.

Termin udostępnienia Slick UI wciąż nie jest znany - wszystko dlatego, że prace są dopiero na wczesnym etapie zaawansowania. Więcej informacji na temat samego interfejsu można znaleźć w odpowiednim wątku na forum XDA Developers.


Źródło tekstu: XDA-Developers

Komentarze
Zaloguj się