DAJ CYNK

Słaby start "Sami Swoi"

06.10.2004

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1688

Ważne 0

0

Prezes Polkomtela Jarosław Pachowski poinformował, że Polkomtel ma w tej chwili około 150.000 klientów "Sami Swoi", usługi, która pojawiła się na rynku latem 2004 roku.

Prezes Polkomtela Jarosław Pachowski poinformował, że Polkomtel ma w tej chwili około 150.000 klientów "Sami Swoi", usługi, która pojawiła się na rynku latem 2004 roku.

Dodał, że jest to oferta skierowana na zupełnie inny rynek (osoby często nieposiadające wcześniej telefonu komórkowego), niż oferowana przez PTC usługa pre-paid "Heyah", i dlatego nie można oczekiwać tak szybkiego wzrostu liczby użytkowników.

Pojawienie się usługi "Sami swoi" zdaniem Pachowskiego nie odbywa się kosztem dotychczasowych klientów abonamentowych. Niemniej jednak Polkomtel w najbliższym czasie zamierza znacznie obniżyć ceny post-paid. Ten segment był do tej pory nieco zaniedbany i teraz bardzo szybko odczuje spadek cen - powiedział.

Źródło tekstu: PAP

Komentarze
Zaloguj się
9. ~Marschalee
0

2004-10-19 14:22:00

Jak nie ma sekundowego naliczania jak jest...

Odpowiedz

8. ~usper_lecticq
0

2004-10-18 18:07:00

Tak.Bo tym masz z nia w Samych Swoich-w tej sieci nie ma sekundowego naliczania!!!!!! A w ogole co to znaczy ze w ofercie sieci telefon?!?!?!?!? (akurat Heyah nie potrzebowala konkurencji),,...

Odpowiedz

7. ~Marschalee
0

2004-10-07 20:10:00

a ja jestem zadowolony z promocji Sami swoi. Codziennie wydaje 80zł na moją rozmowę z dziewczyną a na drugi dzień mi zwracają. I tak przez trzy miesiące :) zakup karty zwrócił mi sie po pierwszej rozmowie. Może operator przedłuży tą pormocję :>

Odpowiedz

6. ~arq
0

2004-10-07 16:22:00

Obie uslugi sa idiotyczne! i Heyah i Sami Swoi , mam nadzieje ze IDEA takiej glupoty nie popełni.Era podniosła sobie tylko statystyke prea-paid kosztem post-paid,i potwierdzają sie dane że ilość odłaczeń jest liczona na 350 tys w post paid Ery ,z Tak Taka do Heyha ( podobno)0,7 mln -efekt "Bicie Piany" Chyba Polkomtel nie popełni takiej głupoty, a IDEA nawet się z tym nie wychyla ( oby tak dalej ) Jedno jest pewne -rynek naszych telekomów GSM jest idiotyczny( gdzie operatorzy virtualni ?) Planiści Ery i Plusa chyba popełnili bład -Heyah i Sami Swoi. Czas aby telekomy zrównały stawki za usługi post i prea paid i w tym ostatnim oferować średniej klasy nową słuchawke ,z umowa na24 mce i myśle zę to jest układ sprawiedliwy : masz telefon - prea-paid ,nie masz telefonu ,niestać Cie post paid . A Heyah i SS to usługi które tylko cofają nas w rozwoju ( okrojone usługi , brak GPRS u , MMS i innych ciekawych usług ) chyba że to systemy dla .............. to rozumiem.

Odpowiedz

5. ~kaszpir
0

2004-10-07 13:03:00

No to teraz kazdy z nas dostanie po 3 sztuki SS i nadrobimy zaleglosci. Bedzie sie mozna pochwalic ogroooooooooooomna dynamika sprzedazy w pazdzierniku.

Odpowiedz

4. ~stz
0

2004-10-07 07:16:00

Zgadza się. U mnie na poczcie była naklejona na szybę informacja, że można tam kupic starter sami swoi, a w tym czasie tych starterów nie było.

Odpowiedz

3. ~SirM
0

2004-10-07 03:09:00

jakby na to nie patrzec to Sami Swoi ma raczej kiepski wynik. I co z tego ze reklamowali rozmowy za darmo, skoro bardzo dlugo nie mzona bylo kupic zestawow, bo pojawialy sie i znikaly.. Jak dla mnie to plus troche niedopracowal wprowadzenie tego na rynek...

Odpowiedz

2. ~WitekT
0

2004-10-06 22:14:00

stz: obnizki nie do konca nalezy przypisywac Heyah - troche wczesniej byla Era Love. To byl poczatek, a Heyah byla po prostu bardziej zdecydowanym ruchem PTC.

Odpowiedz

1. ~stz
0

2004-10-06 20:43:00

Tak sądziłem wcześniej, że tak będzie. Nie rozumiem , dlaczego Polkomtel wprowadza jeszcze dotkową usługę pre-paid i robi sobie konkurencję dla simplusa? Jak się wprowadza nową usługę to ceny powinny być w tym momencie niższe od konkurencji w innych sieciach, a sami swoi są najdroższe. Co z tego że w ramach sieci rozmowy do końca października są darmowe, skoro ja nie znam żadnej osoby, która posiada sami swoi, a dodam, że w swoim telefonie mam wpisanych ponad 300 nazwisk. Pocieszające jest to, że Polkomtel obniżył ceny rozmów w simplusie, aczkolwiek zrobił to jako ostatni, ale lepiej późno jak wcale. Ostatnio ceny spadły w telefonach na kartę, ale to jest zasługa Heyah. Gdyby nie ta usługa, to ceny nadal za rozmowę wynosiłyby około 2 zł/min i oczywiście bez naliczania sekundowego.

Odpowiedz