DAJ CYNK

Skylogic: tańszy Internet satelitarny

27.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4596

Ważne 0

0

Firma Skylogic obniżyła cenę urządzenia do odbioru usługi Tooway o ponad 40%. Terminal szerokopasmowego Internetu satelitarnego jest o 1 tys. zł tańszy.

Firma Skylogic obniżyła cenę urządzenia do odbioru usługi Tooway o ponad 40%. Terminal szerokopasmowego Internetu satelitarnego jest o 1 tys. zł tańszy.

Tooway jest usługą dwukierunkową realizowaną z zastosowaniem technologii satelitarnej, oferującą stały szerokopasmowy dostęp do Internetu na obszarze całej Europy.

Internet o prędkości 3,6 Mb/s (uplink 384 Kb/s) jest dostępny w cenie od 100 zł miesięcznie. Obniżona cena jest szansą na tani i szybki dostęp do szerokopasmowej sieci na terenach, gdzie dotychczas tego typu usługi były niedostępne.

Cenę terminala można także rozłożyć na raty i doliczyć do rachunków za użytkowanie usługi. Dzięki temu miesięczny koszt korzystania z szerokopasmowego Internetu wyniesie około 150 zł brutto wraz z ratą za sprzęt dostępowy.

Źródło tekstu: Skylogic

Komentarze
Zaloguj się

2010-09-27 20:51:30

To przepraszam nie wchodzilem na link tylko zasugerowalem sie oznaczeniem TP.

Odpowiedz

11. ~Amigo007
0

2010-09-27 20:19:02

Fazafm to jest internet satelitarny od tp. Zobacz mój link. Działa na tej samej zasadzie co skylogic.

Odpowiedz

2010-09-27 20:07:44

amigo007 - jasne ze oferta tp bedzie lepszym rozwiazaniem jesli jest mozliwosc podpiecia kablem telefonu ale chyba nie pomyslales ze sa miejsca gdzie ani komorkowy ani radiowy ani kablowy internet nie dziala wiec oferta satelitarna jest kierowana do takich osob.

Odpowiedz

9. ~Amigo007
0

2010-09-27 19:26:32

To to http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/660803/686495/ jest dużo lepszym rozwiązaniem. Przy umowie na 24 m-cy opłata za sprzęt to 99zł. Najniższy abonament to 159zł za 512/96 kb/s ale nie ma limitów. 1024/128 kb/s: 199 zł miesięcznie, 2048/128 k/bs: 299 zł miesięcznie.

Odpowiedz

8. ~
0

2010-09-27 18:22:01

Ciekawe czy ta predkosc 3,6 to dosrepna jeat juz za 100zl? Pewnie to i tak bedzie na 3lata ale co mi tam, tpsa juz od ponad 3 lat nie chcem mi podlaczyc telefonu pod internet i nie zanosi sie na to a orange cdma czasami dziala tak fatalnie,ze chcialoby sie go wywalic za okno. prosze tylko Ciebie LuiN byś zamieścił jakiś konkretny cennik tej oferty i gdzie można to kupić.

Odpowiedz

7. ~Twix
0

2010-09-27 18:21:55

Tu macie 1-o z 2 dystrybutorów na Polskę i dokładny cennik, wszedzie sa limity na wysylanie i odbieranie danych wiec ne jest to oferta dla torrentowców niestety: http://www.kempa-satellite.com/tooway/

Odpowiedz

2010-09-27 16:42:25

Wedlug newsa najtanszy abonament 100zl miesiecznie + koszta zakupu sprzetu. Jakby autor mogl uzupelnic dane o wszystkie mozliwosci cenowe, jaka dlugosc umowy itd. Dziekuje.

Odpowiedz

5. ~
0

2010-09-27 15:30:04

Ile najtańszy abonament kosztuje? Bez limitu ten internet?

Odpowiedz

4. naruto25
0

2010-09-27 15:07:15

@3 ja mam linie telefoniczną od 10 lat, ale TP nigdy a przynajmniej w ciągu najbliższych lat nic u mnie nie zrobi

Odpowiedz

3. ~
1

2010-09-27 15:03:10

Jeżeli ktoś faktycznie nie ma dostępu do linii telefonicznej, to jest to jakieś rozsądne rozwiązanie. Ciekawe tylko jakie są realne prędkości?

Odpowiedz

2. ~
-2

2010-09-27 14:56:57

NARESZCIE W WARSZAWIE BEDZIE DOSTEPNY INTERNET, TO NIE DO POMYSLENIA ZE BEDAC W DOMU [MIESZKAM W WEEKENDY W WAWIE NA KROCZEJ] NIE MAM ANI DOSTEPU DO NETU TEPSY [AWARIA CENTRALKI, CIAGNIE SIE JUZ 6 LAT] ANI KABLOWKI, ANI SIECI 3G [BO ZASIEG NIE DOCHODZI] I JAK TU SIE NIE DENERWOWAC? JEDYNA SZANSA NA KORZYSTANIE Z NETU JAK DLA MNIE TO WIZYTA U RODZINY NA SLASKU [MIEJSCOWOSC-KRUPSKI MLYN]

Odpowiedz

1. naruto25
1

2010-09-27 14:39:25

jest nadzieja dla mojej rodzinnej wiochy! po tylu latach :)

Odpowiedz