DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 5. października

05.10.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1619

Ważne 0

0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 5. października.

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 5. października.

Maciej Witucki, prezes Telekomunikacji Polskiej, został wybrany na prezesa Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce (CCIFP). Będzie on przewodniczył jednej z najaktywniejszych izb bilateralnych działających w Polsce, reprezentującej interesy blisko 330 polsko-francuskich firm stowarzyszonych. Jednym z celów, jakie stawia sobie nowy prezes CCIFP, jest wzmocnienie współpracy z pozostałymi związkami pracodawców.

Firmy Ericsson i MetroPCS Communications uruchomiły sieć LTE (Long Term Evolution) na obszarze metropolitalnym Dallas/Fort Worth. Ericsson jest głównym dostawcą infrastruktury dla firmy MetroPCS i jej sieci LTE czwartej generacji (4G).

Do 30. listopada Statoil oferuje dodatkowe punkty Premium Club przy zakupie starterów i doładowań numerów na kartę. Promocja dotyczy wybranych starterów i doładowań w ofertach Play, Tak Tak, Heyah i Orange. Liczba przyznawanych punktów jest taka sama jak nominał startera/doładowania.

Norbsoft zajął pierwsze miejsce w kategorii Narzędzia w polskiej edycji konkursu Samsung Bada. Nagrodzona została aplikacja "Sky Map", która prezentuje aktualną pozycję na niebie dla blisko dziesięciu tysięcy gwiazd wszystkich planet Układu Słonecznego, Słońca, Księżyca oraz innych obiektów, takich jak mgławice czy galaktyki.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
1. ~Przemo
-1

2010-10-06 07:22:12

Dobre, teraz dzieki punktom za doladowanie oraz punktom za benzyne i gaz bede miec jeszcze wiecej punktow hehe

Odpowiedz