DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 30. marca

30.03.2009

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1501

Ważne 0

0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 30. marca 2009 roku.

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 30. marca 2009 roku.

Powstał internetowy serwis do samodzielnego tworzenia dzwonków - mtunes.pl. Aby stworzyć własny dzwonek, wystarczy wybrać dowolny plik mp3 z dysku twardego swojego komputera, ustalić początek i koniec dzwonka, ewentualnie dodać efekt wyciszenia na początku i na końcu, a następnie kliknąć przycisk Stwórz dzwonek. Po utworzeniu dzwonka użytkownik dostaje adres URL, który wpisuje w przeglądarce internetowej/WAP w telefonie komórkowym i automatycznie pobiera utworzony dzwonek od razu na komórkę. Serwis jest podłączony do platformy do dystrybucji kontentu mobilnego, która rozpoznaje modele telefonów użytkowników i wystawia pliki dzwonków we właściwych formatach.

Telekomunikacja Polska porozumiała się ze spółką Lux Med. w sprawie sprzedaży udziałów w TP Med Sp. z o.o. za 18,7 mln zł. Warunki umowy gwarantują pełną obsługę medyczną dla wszystkich pracowników TP w sieci placówek Grupy Lux Med, do której włączona zostanie przychodnia TP Med. Dotychczas taką opieką objętych była tylko część pracowników TP, z Warszawy i Katowic. Podobne umowy na korzystanie z usług medycznych Grupy LUX MED dla swoich pracowników zawarły również PTK Centertel oraz Emitel. TP Med działa około 40 lat, początkowo jako przychodnia zakładowa dla pracowników łączności.

Od 1. kwietnia w zasięgu własnej sieci Play będzie 297 miast. Najnowsze to: Racibórz, Tomaszów Lubelski, Wałcz, Złotów, Wąbrzeźno, Chełmża, Myślibórz, Ujście, Kosakowo, Bielsk Podlaski, Deszczno, Łagów, Morawica, Sitkówka-Nowiny, Kłobucka, Blachownia, Piechowice, Duszniki-Zdrój, Chełmek, Wojkowice, Krzeszowice, Goczałkowice- Zdrój, Myślenice.

Telefonia internetowa Tartel wprowadziła do swojej oferty obok usługi wysyłania faksów (Email2Fax) również usługę odbierania faksów (Fax2Email). W przypadku pierwszej usługi, koszt wysłania faksu to koszt połączenia z numerem faksowym. Aby skorzystać z drugiej usługi należy wykupić numer faksowy z wybranej strefy numeracyjnej. Koszt numeru faksowego to 1 zł, o ile jest to pierwszy z posiadanych numerów. W przypadku gdy wykupiliśmy już po złotówce np. stacjonarny numer telefoniczny, koszt numeru faksowego wynosi 19,90 zł brutto za rok użytkowania. Przychodzący na numer faks zostanie przesłany w pliku graficznym na adres email.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
2. ~brawnGP
0

2009-03-31 00:59:00

no, super te dzwonki, przed chwila sobie PokerFace zrobilem :) Ciekawe jak zostanie rozwiazany temat iPhone''a, przeciez tam sie da dzwonki tylko przez iTunes wrzucic...

Odpowiedz

1. ~mamnokie
0

2009-03-31 00:56:00

Z tego skrotu wydarzen najbardziej przypadla mi do gustu informacja o tworzeniu dzwonkow na komorke. Bardzo fajna informacja, gdyz zawsze brakowalo mi to a to kabelka, a to usb. A tak nie musze teraz miec ich przy sobie, robie sobie dzwonki nawet na zajeciach w szkole

Odpowiedz