DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 3. marca

03.03.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 3. marca 2011 roku.

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 3. marca 2011 roku.

Netia wygrała przetarg na świadczenie usług telekomunikacyjnych przy obsłudze Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2011 roku. Umowa opiewa na kwotę ponad 2,5 mln zł. W zeszłym roku Netia brała udział w Powszechnym Spisie Rolnym.

Analitycy z BZ WBK przewidują, że wkrótce oficjalnie rozpocznie się proces sprzedaży Dialogu przez KGHM Polską Miedź. W najbliższym czasie obecny właściciel powinien zacząć rozsyłać oferty inwestorom. Mówi się, że spółką najbardziej zainteresowaną przejęciem jest Netia. Wartość Dialogu szacuje się na około 700-800 mln zł.

Rozpoczęła się budowa nowej siedziby Grupy TP. Obiekt stanie przy Alejach Jerozlimskich 160 w Warszawie. Podmiotem odpowiedzialnym za budowę jest Bouygues Immobilier Polska. Kompleks biurowców zostanie oddany do użytku w połowie 2013 roku.

Microsoft wydał poprawkę do systemu Windows Phone 7. Błąd w poprzednio wydanej aktualizacji spowodował uszkodzenie części smartfonów Samsunga, o czym pisaliśmy więcej w tej wiadomości. Obecnie taki problem nie powinien już występować.

Rzeczpospolita donosi, że wkrótce w ofercie polskich operatorów komórkowych pojawią się smartfony od Della. Chodzi o modele Venue (Android) i Venue Pro (Windows Phone 7). Dyrektor generalny Dell Polska twierdzi, że urządzenia będą dostępne jeszcze w tym roku.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się