DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 3. grudnia

03.12.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3231

Ważne 0

0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 3. grudnia.

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 3. grudnia.

Microsoft oficjalnie powierdził wydanie pierwszego Service Packa do systemu Windows Phone 7 na początku przyszłego roku. Na pewno zostanie wprowadzona możliwość korzystania z funkcji kopiuj/wklej. Producent zapowiada kolejne częste, bezpłane i łatwe w instalacji aktualizacje.

Netia przebudowała swoją stronę internetową. Serwis oferuje m.in. nowy konfigurator ofert oraz możliwość łatwego zamówienia usług on-line, a także rozbudowane, łatwo dostępne i napisane przystępnym językiem sekcje informacji technicznych i finansowych. Stronę można oglądać pod adresem www.netia.pl.

Pojawiła się wersja beta aplikacji Ovi Maps w wersji 3.06 przeznaczona dla smartfonów Nokii działających na systemie Symbian. Aplikacja jest teraz podobno dużo łatwiejsza w obsłudze. Nowością jest możliwość pobierania map ulic danego obszaru bez łączenia się z siecią komórkową lub komputerem. Mapy można pobrać łącząc się z hot spotem Wi-Fi, aby później korzystać z nawigacji w trybie off-line.

Polska Grupa Energetyczna przedłużyła termin na składanie ofert na zakup spółki Exatel do 4. stycznia - podaje Parkiet. Do drugiego etapu przetargu przeszli Polkomtel i Mediatel, którzy do 6. grudnia mają przeprowadzić badanie due-delligence Exatela.

Źródło tekstu: wł.

Komentarze
Zaloguj się