DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 25. września

25.09.2012

Dodane przez: Q!

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2041

Ważne 0

0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 25. września.

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 25. września.

Najnowszy smartfon Motoroli, RAZR i, trafił już do przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii. Za telefon z 2 GHz procesorem Intela trzeba będzie zapłacić od 342 funtów (sklep Clove). Więcej o tym telefonie pisaliśmy w tej wiadomości.

Linia lotnicza JetBlue zamierza udostępnić na swoich pokładach dostęp do Internetu w technologii Wi-Fi - informuje serwis The Verge. Ma on pozwolić na transmisję danych z prędkością strumieniową, a dostęp do niego ma być bezpłatny. Oficjalna informacja na ten temat ma zostać podana jeszcze przed końcem września, a usługa ma być dostępna w I kwartale 2013 roku.

60% klientów operatorów telekomunikacyjnych mówi źle o swoim dostawcy usług i nie poleca go innym - wynika z danych IBM Polska. Tylko 18% użytkowników poleca swojego operatora innymm. Zdaniem Krzysztofa Goworka z IBM Polska, aby to zmienić, opertorzy powinni stosować indywidualne podejście do abonentów, dając im odczuć, że są ważnymi klientami.

Linie lotnicze Air France wyposażą wszystkicj swoich 4,1 tys. pilotów w iPady. Jako pierwsi otrzymają je piloci Beoingów 777; do wszystkich tablet trafi do lata 2013 roku. iPady zastąpią papierową dokumentację wykorzystywaną na ziemi przez piotów, z której dotychczas korzystali oni na laptopach.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się