DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 25. sierpnia

25.08.2008

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1765

Ważne 0

0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 25. sierpnia 2008 roku.

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 25. sierpnia 2008 roku.

Na początku września na walnym zgromadzeniu Polkomtela ma dojść do zmian personalnych. KGHM w radzie nadzorczej Polkomtela reprezentował będzie prezes Mirosław Krutin, który wejdzie w miejsce Marka Trawińskiego, który zrezygnował z zasiadania w radzie, gdy został wiceprezesem Polskiej Grupy Energetycznej. Co ciekawe, Marek Trawiński powróci do rady nadzorczej Polkomtela, ale tym razem jako przedstawiciel PGE, zastępując Henryka Baranowskiego, byłego wiceprezesa PGE.

22. sierpnia Play wprowadził do swojej oferty akcesoria Apple Inc. Dzięki współpracy z iSource - oficjalnym dystrybutorem Apple Inc., w wybranych 50 najlepszych punktach sprzedaży Play w Polsce istnieje możliwość zakupu iPodów jak również akcesoriów do iPodów i iPhone'ów.

Witryna realtechnews poinformowała, że najnowszy produkt RIM - BlackBerry Bold 9000 - ma poważne problemy z utrzymaniem stabilnych połączeń 3G. Problem jest jeszcze większy niż ten opisywany ostatnio w telefonach Apple iPhone 3G - w tych samych warunkach produkt Apple'a w dalszym ciągu obsługuje HSDPA, podczas gdy Bold bardzo szybko przełącza się na EDGE.

UOKiK sprawdza czy PTK Centertel nie narusza warunków konkurencji z ofertą szerokopasmowego dostępu do internetu. Kontrola dotyczy zgłoszeń złożonych przez Netię i PTC. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się