DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 24. maja

24.05.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5

Ważne 0

0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 24. maja 2010 roku.

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 24. maja 2010 roku.

Rozszerzona została oferta taryfy telemetrycznej o możliwość wykupienia usługi VPN Play Biznes - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play.
W ramach usługi, dla klienta zostaje wydzielona wirtualna sieć do transmisji danych z jego urządzeń. Połączenia między urządzeniami Klienta, a jego systemem teleinformatycznym przebiegają tunelem IPsec lub GRE poprzez dedykowane łącze realizowane za pomocą sieci internet. Usługę VPN Play Biznes aktywuje się tylko dla zamkniętej grupy kart SIM Klienta.

20 maja wykonujący obowiązki prezydenta marszałek Sejmu Bronisław Komorowski , podpisał ustawę z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych. Podstawowym celem ustawy jest stworzenie ram prawnych umożliwiających zapewnienie powszechnego dostępu do telekomunikacji, ze szczególnym naciskiem na szerokopasmowy dostęp do Internetu.

Sony Ericsson zdecydował o koncentracji swoich dwóch amerykańskich oddziałów w jednym miejscu. Biura znajdujące się w Durham, w Północnej Karolinie oraz w Miami, na Florydzie, zostaną przeniesione do Buckhead w Atlancie. Trafi tam również około 180 dotychczasowych pracowników firmy. Centrala w Buckhead odpowiedzialna będzie za działania Sony Ericssona na terenie Ameryki Północnej oraz Łacińskiej.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się