DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 24. lutego

24.02.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1613

Ważne 0

0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 24. lutego 2011 roku.

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 24. lutego 2011 roku.

Amerykański T-Mobile zaproponował ciekawy plan taryfowy. Za 80 dolarów miesięcznie można otrzymać pakiet 1500 minut do wszystkich sieci, nielimitowane SMS-y i nieograniczony transfer danych. Oferta jest ograniczona czasowo.

Google zapowiedziało wydanie w ciągu najbliższych kilku tygodni aktualizacji Androida do wersji 2.3.3 Gingerbread w smartfonach Nexus S i Nexus One.

W USA można już oficjalnie kupić pierwszy tablet Motoroli - Xoom. Urządzenie kosztuje 799 dolarów. Tym samym rozpoczęła się era Androida w wersji 3.0. Xoom pojawi się w Europie na początku II kwartału. Więcej o tablecie pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~
0

2011-02-25 23:03:53

Zaproponował ciekawy pakiet? Moja siostra cioteczna w Chicago od dawna ma w T-Mobile wszystko unlimited za 70 dol./mc.

Odpowiedz

9. ~
0

2011-02-25 14:36:11

Steve Jobs ma urodziny 24 lutego :)

Odpowiedz

8. Blank
1

2011-02-25 13:04:27

Była jeszcze jedna wiadomość z naszego kraju ... Orange miało awarię ;P Oferta T-Mobile ciekawa - ~250 zł za 1500 minut + nielimitowane smsy + nielimitowany internet. Przydałoby się co niektórym także w Polsce (na pewno nie mi) ;-)

Odpowiedz

-1

2011-02-25 08:52:08

#5 Cena iMaca 27" nie jest zła, jakbyś miał kupować monitor tej klasy osobno i peceta osobno. Apple to nie dla snobów, ale dla ludzi oczekujących od komputera coś innego niż wielkiej skrzynki zapychającej miejsce.

Odpowiedz

6. seidhe
2

2011-02-25 08:34:26

@2 to nie apple pokazalo smartfona... smartfony istnialy juz wczesniej... duzo duzo wczesniej... apple "jedynie" pokazalo, ze smartfon moze byc dla zwyklych ludzi... no i pokazali, ze zwykli ludzie moga przelknac spore ograniczenia w smartfonie jesli w zamian dostana cos innego... tablet to tez nie wynalazek apple''a - oni znow "jedynie" odrobine zmienili jego przeznaczenie (tak, odrobine - do przegladania sieci i dokumentow dodali tylko wieksze mozliwosci rozrywkowe) i rozmiar ekranu :)

Odpowiedz

5. ~123
0

2011-02-25 07:57:35

#3 Na rynku jest pełno pcetów dużo wydajniejszych, tanszych i lepiej wygladajacych niz Mac. Zreszta WTF, kogo obchodzi jak wyglada komputer. Apple to marka dla snobow :P

Odpowiedz

4. thonka
2

2011-02-25 01:33:26

@2 apple pokazalo smartfona? to Ty chyba nigdy z palma z modulem gsm nie widziales... o s60 i UIQ nie wspominajac...

Odpowiedz

1

2011-02-24 23:59:45

Hehe ja cenie Apple, choć z iPhona się wyleczyłem po kolejnych wersjach... ale brakuje mi prawdziwej konkurencji dla iMac''a. Jasne, gry komputerowe, etc. wymagają wydajnych maszyn, ale w pewnym wieku człowiek, przynajmniej ja używa komputera do internetu, filmu i muzyki... gry to już o wiele za rzadko, gram co najwyżej w niektóre tytuły, które za często się nie pojawiaja... a jednak nadal nie ma jakiegoś fajnego, zarówno sprzętowo, designersko, czy też wielkościowo i cenowo konkurenta iMaca... gdybym nie miał już teraz porządnego Monitora to bym sobie go sprawił :P

Odpowiedz

2. ~szerszy
1

2011-02-24 23:54:40

Apple wyznaczyło trendy. Pokazali smartfona, wszyscy zrobili smartfona. Pokazali tablet, nagle cały świat ma do wyboru multum tabletów. dokładnie: Hello Apple!!! dodam, że nie jestem fanem.

Odpowiedz

0

2011-02-24 23:35:59

Ta, tylko pierwsze recenzje o Xoomie, nie sa najlepsze... niedopracowany system, od czasu do czasu zalaguje, brak wsparcia Flash... oraz do tego cena, nie zachwyca. Hello Apple!

Odpowiedz