DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 21. listopada

21.11.2007

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 21. listopada 2007 roku.

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 21. listopada 2007 roku.

Według The Times ponad połowa użytkowników posiadających komputery wyposażone w karty bezprzewodowe skorzystała z nielegalnego dostępu do Internetu. "Podpinanie" się pod sieci WiFi jest dość pospolitym zjawiskiem, choć w Wielkiej Brytanii tylko 11 przypadków zakończyło się aresztowaniem.Dane statystyczne przedstawiła firma Sophos, którazaprezentowała wyniki swojej ankiety. W sondażu wzięło udział 560 osób, spośród których 54% odpowiedziało, że korzystali nielegalnie z niezabezpieczonych sieci WiFi przynajmniej raz.

Po 35 latach pracy dla Siemensa, a później BenQ Siemens, z firmą i stanowiskiem szefa polskiego oddziału BenQ Mobile pożegnał się Dietmar Lerch.

Każdy kibic i sympatyk polskiej piłki może na stronie www.wirtualnystadion.pl przekazać zawodnikom reprezentacji gratulacje i podziękować za niezapomniane emocje, jakich nam dostarczyli. Akcja zbierania wpisów do specjalnego albumu gratulacyjnego potrwa do 26. listopada.

CenterNET, piąty operator komórkowy w Polsce, zaprosił osiem firm do przetargu na obsługę strategii komunikacji marki. Są to zarówno agencje reklamowe, jak i firmy konsultingowe. Po wyborze firmy odpowiedzialnej za strategię operator przystąpi do przetargu na nazwę i przygotowanie identyfikacji wizualnej marki dla usług abonamentowych (dla prepaid wybrano już Extreme Mobile, skierowaną do młodych ludzi). Operator planuje rozpocząć świadczenie usług telekomunikacyjnych w połowie 2008 roku i pozyskać 2,5 mln klientów w ciągu pięciu lat.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy