DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 16. lutego

16.02.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1311

Ważne 0

0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 16. lutego 2011 roku.

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 16. lutego 2011 roku.

Microsoft podczas MWC zapowiedział, że wkrótce na rynku pojawią się smartfony z systemem Windows Phone 7, które będą dużo bardziej przystępne cenowo. Poinformował także, że z najbliższą aktualizacją systemu pojawią się nowe wersje językowe interfejsu użytkownika WP7.

Australijskie linie lotnicze Jestar od kwietnia zaoferują swoim pasażerom możliwość wypożyczenia iPada na czas podróży, za 10 dolarów australijskich (ok 29 zł). W urządzeniach będą wcześniej załadowane filmy, muzyka, czasopisma, gry i aplikacje.

Do końca miesiąca pojawi się w Polsce androidowy tablet firmy Hannspad z procesorem NVIDIA Tegra 2. Sugerowana cena urządzenia ma wynieść ponad 1600 zł. Więcej o tablecie pisaliśmy w tej wiadomości.

W Internecie pojawił się nowy koń trojański HongTouTou, który infekuje urządzenia z systemem Android. Złośliwa aplikacja ukrywa się programach pobieranych z chińskich stron WWW, m.in. w popularnej grze RoboDefense. Użytkownicy pobierający oprogramowanie wyłączenie z serwisu Android Market mogą spać spokojnie.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się