DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 11. lutego

11.02.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3

Ważne 0

0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 11. lutego 2011 roku.

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 11. lutego 2011 roku.

14. lutego każdy nowy użytkownik usługi HaloNet będzie miał możliwość wykonywania bezpłatnych rozmów do wybranych osób przez 14 minut. W celu skorzystania z promocji, należy w Dniu Święta Zakochanych założyć swoje konto na stronie halonet.pl i wpisać odpowiedni kod promocyjny. Osoby, które skorzystają z promocji będą mogły dodatkowo zyskać 320 minut darmowych rozmów do wykorzystania do końca roku. Specjalnym bonusem zostaną nagrodzone 4 osoby. Dwie, które zarejestrują się jako pierwsze i dwie, które zalogują się jako ostatnie 14 lutego.

W ramach współpracy home.pl i Ery, klienci home.pl mogą kupić blueconnect z obniżoną do 1 zł opłatą aktywacyjną, a nowi klienci blueconnect pakiet hostingowy w home.pl z rabatem 75% (oferta od marca).

Ipfon, operator telefonii internetowej, wprowadził do oferty nową usługę - IVR API. IVR API to zestaw API pozwalający na sterowanie obsługą połączenia telefonicznego przez zewnętrzną aplikację. Aplikacja klienta może decydować o odebraniu połączenia, następnie może kierować do platformy operatora żądanie wykonania odpowiednich czynności i na podstawie zwracanych statusów wykonywać dalsze czynności. Więcej o usłudze na stronie operatora.

Od 11. lutego do oferty Orange został wprowadzony telefon LG P350 Optimus ME.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się