DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 11. kwietnia

Dodane przez: Ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2353

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 11. kwietnia 2011 roku.

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 11. kwietnia 2011 roku.

W sieci pojawiły się informacje o nowym wirusie, który może zainfekować urządzenia z iOS 4.x (iPhone, iPad, iPod touch). Zarażenie następuje po uruchomieniu na urządzeniu spreparowanej prezentacji odnośnie jailbreak'a UNLOCK NOW FREE. Aplikacja wyświetla informację z podpisem Download unlock 2 now free, a następnie czyści pamięć urządzenia i karty SIM. Należy unikać przeglądania stron o tematyce jailbreakowej na urządzeniach mobilnych Apple'a.

Smartfon Samsung Galaxy S2 pojawi się w Polsce w sprzedaży w maju - dowiaduje się TELEPOLIS.PL. Urządzenie będzie dostępne w promocjach u operatorów telekomunikacyjnych, a także w sprzedaży detalicznej w cenie 2099 zł.

Już wkrótce w ofercie sieci Play pojawi się model Sony-Ericsson XPERIA Play - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik prasowy operatora.

12. kwietnia Play obniży ceny następujących modeli aparatów: HTC Desire HD, Sony-Ericsson Xperia X10, Sony-Ericsson Satio, Sony-Ericsson Aino. W ofercie pojawi się także nowy model - Samsung S5660 Galaxy Gio.

Nokia wydała aktualizację oprogramowania dla modelu E72 do wersji v54. Wśród kilku usprawnień warto zwrócić uwagę na poprawę działania aparatu fotograficznego i jego funkcji autofokus. Plik waży niecały 1 MB i można go pobrać poprzez wybór funkcji aktualizacji z menu smartfonu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu