DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 1. grudnia

01.12.2009

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 1. grudnia 2009 roku.

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 1. grudnia 2009 roku.

Od dziś zmienia się przelicznik punktów 5Plus na Vitay. Do 30. listopada za 1000 punktów 5Plus można było otrzymać 4 tys. punktów Vitay, od 1. grudnia już tylko 3 tys.

Do 31. stycznia Plus przedłużył promocję na rachunek szczegółowy. Oznacza to, że do tego czasu ciągle nie będzie za niego pobierana opłata w wysokości 5 zł. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Play startuje z Nokia Mail. Usługa oraz potrzebna jej transmisja danych ma być darmowa, w ramach promocji, do końca maja 2010 roku dla użytkowników Nokii w Play. Więcej o usłudze można poczytać na stronach Nokii. Usługę, choć z krótszym okresem promocyjnym, wprowadził w zeszłym miesiącu Orange, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Amerykański sąd ogłosił wyrok w procesie wytoczonym kilku osobom współtworzącym, wedle słów oskarżycieli, największy spamerski gang na świecie. Jego członkowie zostali ukarani wysokimi grzywnami - w sumie mają zapłacić blisko 15,2 mln dolarów kary (głównie za wysyłanie reklam afrodyzjaków, leków na receptę oraz specyfików wspomagających odchudzanie, a także za oszukiwanie klientów).

Już od 1. grudnia Vectra uruchomiłą swoje usługi telefonii stacjonarnej dla mieszkańców Słubic i Namysłowa.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się