DAJ CYNK

Skomplikowana aktywacja "Pogadajcie sobie" w Orange Go

22.03.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 31569

Ważne 2

0

Od dziś w ofercie Nowy Orange Go dostępna jest usługa, która w zamian za doładowanie odpowiednią kwotą, umożliwia wykonywanie darmowych połączeń na 3 wybrane numery w Orange przez przyporządkowany wartości doładowania czas. Aktywacja usługi nie jest jednak prosta.

Od dziś w ofercie Nowy Orange Go dostępna jest usługa, która w zamian za doładowanie odpowiednią kwotą, umożliwia wykonywanie darmowych połączeń na 3 wybrane numery w Orange przez przyporządkowany wartości doładowania czas. Aktywacja usługi nie jest jednak prosta.

Za 25 zł darmowe rozmowy będą obowiązywały 14 dni, za 50 zł 30 dni, a za 100 zł i więcej - 60 dni.

Ważnym jest, aby SMS aktywujący, wysyłany pod numer 910, miał prawidłową składnię. Jako prawidłowy potraktowany zostanie SMS, w których jako separatory miedzy kodem doładowującym oraz numerami telefonów zostaną użyte znaki: przecinek, średnik, myślnik, ukośnik, dwukropek, spacja lub enter. Oznacza to, że SMS powinien mieć najlepiej składnię: [kod doładowania], [numer1], [numer2],[numer3].

W przypadku, gdy użytkownik wyśle SMS-a aktywacyjnego o błędnej treści, otrzyma SMS-a zwrotnego, ze SMS jest niepoprawny, aktywacja usługi nie powiodła się i kod doładowujący nie został wykorzystany.

W ciągu 24 godzin od wysłania SMS-a, użytkownik zostanie poinformowany SMS-em o włączeniu usługi, numerach z którymi użytkownik rozmawia za darmo, okresie ważności usługi oraz ilości darmowych minut przyznanych w ramach usługi.

W czasie trwania okresu ważności można zmodyfikować darmowe numery. W tym celu należy wysłać SMS-a z nowymi numerami telefonów z Orange pod numer 911. Koszt modyfikacji usługi wynosi 5 zł + koszt SMS-a (opłata zgodna z obowiązującym użytkownika cennikiem usług) - niezależnie od ilości zmodyfikowanych numerów. W przypadku, gdy użytkownik poda w SMS-ie tylko jeden numer, to traci poprzednio zarejestrowane numery i rejestruje sie jedynie nowo wprowadzony numer.

Użytkownik ma możliwość przedłużenia okresu ważności usługi - w tym celu powinien wysłać SMS-a z 14-cyfrowym, niewykorzystanym kodem doładowującym pod numer 910. W tym przypadku zostanie wyliczona nowa data obowiązywania usługi, a limit minut zwiększy sie odpowiednio w zależności od wartości karty zdrapki. W przypadku przedłużania ważności, usługa przedłuża sie zgodnie z wartością kodu doładowującego i bedzie obowiązywać z numerami wybranymi w poprzedniej aktywacji.

Usługa wyklucza sie z promocjami wynikajacymi z limitowanych edycji kart zdrapek oraz z usługą Pogadaj Sobie.

Zobacz: regulamin promocyjnej usługi Pogadajcie sobie (plik .pdf; 111 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
53. ~wers
0

2012-03-27 09:59:44

A dlaczego muszę kupowac kod doładujący albo zdapkę? Dlaczego po doładowaniu konta przez Internet np. przez konto w mBanku, nie mam takiej możliwości aby właczyć tę usługę?

Odpowiedz

52. ~promwand.com
0

2010-10-17 08:57:17

@III Zostanie zasilone jak podczas zwykłego doładowania.

Odpowiedz

51. ~llll
0

2010-08-18 15:46:56

czy wysłany kod idzie wyłącznie na poczet tych 3 numerów, czy też zostanie zasilone moje konto jak podczas zwykłego doładowania?

Odpowiedz

50. ~sseebb
0

2010-08-05 17:36:00

@49 - racja i jeszcze korzystasz tylko z jednej promocji,chociaż można przeskakiwać z go do pop. troche to wnerwiające ale nadal sie 3mam orange

Odpowiedz

49. ~Elvis
0

2010-05-22 12:04:51

Szkoda że ta promocja to cofanie się w rozwoju.... trzeba wysłać SMSem 14 cyfrowy kod (czyli kupić fizycznie np. w sklepie) - a co z doładowaniami przez Internet? Mamy rok 2010 i nie można skorzystać z tej promocji robiąc po prostu doładowanie przez www ? Żenada

Odpowiedz

48. ~syq
0

2010-04-18 14:59:45

czy wysłany kod idzie wyłącznie na poczet tych 3 numerów, czy też zostanie zasilone moje konto jak podczas zwykłego doładowania?

Odpowiedz

47. ~
0

2010-03-31 14:17:50

Promocja jest ok, ale Rakabel13- wpisanie kilkudziesięciu cyfr to może być kłopot i o pomyłkę nie trudno. Mogli część z tych aktywacji, np. numery, zostawić na później. Stany darmowe, megadoładowanie w TT, aktywacja nawet 3po3 jest znacznie prostsza, więc po co komplikować to w NOG?

Odpowiedz

46. ~robin
0

2010-03-27 23:06:46

Złodzieje z ORANGE. Żenujące reklamy, żenujący PR, żenujące promocje.

Odpowiedz

45. Rakabe13
-1

2010-03-27 13:37:44

Cokolwiek by dali to wiecznie źle i ciagłe porównywnanie do pleja,az sie niedobrze robi:( Ja ma większośc w poreczu(NOG) i mam extra stawki(Za 100 na 3 miechy)a to ze tam jest stan darmowy a tu nie,a że skomplikowana aktywacja bo aż 41 cyfr(dobrze ze nie 100cyfr,normalne smiechu warte jak co po niektórzy sie wypowiadaja)Zawsze znajdzie cos co komu nie pasuje,nigdy nie bedzie idealnie tak jak kazdy by chciał)Pozdrawiam:):):)

Odpowiedz

44. pablo_79
0

2010-03-25 14:34:19

Sorry, bonus 100 minut w megadoładowaniu TT aktywuje się którkim osobnym kodem po doładowaniu. NOG wprowadziło utrudnienie, bo w jednej aktywacji wymaga kodu doładowującego (14cyfr) i trzech numerów (kolejnych 27 cyfr) czyli razem 41 cyfr. Sporo.

Odpowiedz

43. pablo_79
0

2010-03-25 13:55:40

Coś robią, ale czy nie lepiej by było uprościć aktywację? Darmowy numer lub darmowe wewnątrzsieciówki w Heyah, stan darmowy w Play czy 100 minut z megadoładoania w Tak Taku aktywuje się osobnym kodem przed doładowaniem. Tak długa aktywacja zawsze niesie za sobą ryzyko błędu.

Odpowiedz

42. ~
0

2010-03-25 13:21:04

@rakabel zgodze się z Toba, uzytkownikom zawsze będzie malo, a tak naprawdę chyba nie ma co narzekac, najwazniejsze ze cos robia, a nie stoja w miejscu. W popie tez co chwile cos wprowadzaja, wczesniej darmowe rozmowy, teraz nakrecone minuty etc. Pewnie atrakcyjnosc zalezy od tego ile osob ma się w danej sieci, więc opinie bede podzielone

Odpowiedz

41. Rakabe13
0

2010-03-24 08:47:03

Uzytkownikom na karte zawsze bedzie mało,3ba sie zadowolic chociaz z tego. W końcu jakieś oszczedności z tego są:)Ja byłem w pleju(10 miechów)i zaczęła mnie denerwowac jakośc usług,wiec zmieniłem na porecza z powrotem. Jestem teraz w NOG i jestem bardzo zadowolony ze stawek za połączenia(80%kontaktów to porecz)i weszły jeszcze te 3 numery napewno skorzystam,a w pleju mam tylko 3 osoby do których prawie wogóle nie dzwonie,sporadycznie:)jak to się mówi kazdemu coś innego odpowiada:) nie podoba sie to czas zmienic i tyle:) Pozdrawiam:):):)

Odpowiedz

40. ~
0

2010-03-22 19:09:58

@17: Racja, tym bardziej, że tak naprawdę nigdy nie wiadomo kiedy wreszcie usługa zostanie aktywowana. Dodam jeszcze, że u mnie dość często kody się krzaczą i dostaję błąd "żądanie nie może zostać zrealizowane".

Odpowiedz

39. ~Greg
0

2010-03-22 18:36:18

Tak to już jest Orange często coś daje ale tak ogranicza żeby jak najmniej osób skorzystało:D Tutaj też nakombinowali zamiast dać proste opcje do wyboru. Zresztą oferta i tak gorsza od ofert Heyah i Playa.

Odpowiedz