DAJ CYNK

Skies of Glory - Android vs. iOS

20.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3670

Ważne 0

0

Skies of Glory to ekscytująca trójwymiarowa gra lotnicza, w której dostępny jest tryb gry wieloosobowej przez Bluetooth, WiFi lub łączność 3G. W rozgrywkach wziąć mogą udział zarówno użytkownicy telefonów z Androidem, jak i iPhone'ów.

Skies of Glory to ekscytująca trójwymiarowa gra lotnicza, w której dostępny jest tryb gry wieloosobowej przez Bluetooth, WiFi lub łączność 3G. W rozgrywkach wziąć mogą udział zarówno użytkownicy telefonów z Androidem, jak i iPhone'ów.

Nie jest to pierwsza gra muliplatformowa - użytkownicy iOS i Androida mogą wspólnie zmierzyć się już między innymi w takich grach jak Raging Thunder 2 czy Homerun Battle 3D. Jak jednak komentują sami gracze - to pierwsza aż tak widowiskowa pozycja. Z resztą zobaczcie sami:



W App Store znaleźć można bezpłatną wersję Skies of Glory, ale bez pełnej gry jednoosobowej i z dodatkowo płatnymi samolotami oraz Skies of Glory: Battle of Britain za 5,49 euro, z rozbudowanym trybem jednoosobowym i 10 samolotami.

W przypadku Androida program wymaga do działania systemu w wersji 2.0 lub nowszej. W przypadku produktów Apple'a (iPhone, iPad, iPod) wymagany jest iOS 3.0 lub nowszy.

Źródło tekstu: engadget, wł

Komentarze
Zaloguj się
10. LuiN
0

2010-07-21 10:15:30

PS w 39 sekundzie filmu w jednym z samolotów jest "Stanisław" :)

Odpowiedz

9. LuiN
0

2010-07-21 10:14:16

6, xTRA - w iTunes nowa nomenklatura przeszła też na starsze wersje systemu, z resztą coś tam Jobs wspominał, że cała rodzina systemów została przechrzczona (zapewne z tego tytułu, że to już nie tylko iPody i iPhone''y, ale też iPady). 8, tytanowy_janusz: film dołączony do newsa jest z iPhone''a 3GS z taką samą rozdzielczością ekranu jak Spica. Fakt jednak, że Spica miała problemy z 3D gdy ją testowałem - być może coś poprawiło się w oficjalnych softach.

Odpowiedz

7. ~bre
0

2010-07-21 09:18:25

Na spicy pokaz slajdow?

Odpowiedz

6. xTRA
0

2010-07-21 09:07:01

Co to jest "iOS 3.0"? Starsze wersje systemu nadal mają nazwę iPhone OS chyba, że się mylę.

Odpowiedz

5. ~code
0

2010-07-21 08:43:47

fantastyczna sprawa, bardzo fajnie się strzela i dla mnie miód porównywalny z takimi grami ja IŁ Sturmovik na PC. naprawdę jest bardzo przyjemna i daje sporo adrenaliny. @3: na iPhone gra jest w polskim AppStore, nie wiem, jak na Androidzie.

Odpowiedz

0

2010-07-21 08:41:59

@3 ale dla kogo? miałem to na androidzie.tyle że niepełna wersja ;P

Odpowiedz

3. ~
0

2010-07-21 00:19:28

Luin zapomniales dodac ze ta gra jest dostepna tylko w usa :D

Odpowiedz

2. ~Tommy-Ka
0

2010-07-20 23:46:17

Jak przerobią Descent''a 3 multi na telefony to dopiero wtedy powiem "ciekawe".

Odpowiedz

1. tolez
0

2010-07-20 23:42:39

Mnie osobiście nigdy nie ciągnęło do zręcznościowych gier lotniczych, ale fajnie że udostępniają rozgrywkę multiplatformową. Do szczęścia brakuje tylko BadaOS. ;)

Odpowiedz